Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hala anlamıyorum..

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

http://forum.paticik.com/read.php?43,4334525 'dan sonra toc kastım bayakı bir. farklı zaman dilimlerinde üç herif geldi, üçüde üç kere dps gear'ı "for my os" diyerek hacıladı. üçüde tankıdı. "you're here as tank, but i am dps amuagodoom" dedim, bye dediler. küfürdüm bende sağlam bir. olsun dedim yılmadım. toc bulunca akıyorum yine. brd olayına da girdim. küpe droptum 2 tane. lfg, lfm, dps, neyin çakızladım olayı. terimleri neyinde. arada bi sövüyolarda, ehehe diyerek geçiştiriyorum gene. lakin şöyle bir problem var ki; http://thottbot.com/i41181

ben bilemedim ki ne edeyim bu ibneyi. nasıl bi yapıştıysa üstüme hayvan kurtulamıyorumda. aga heroic neyin yer buluyorum arada. bakıyorum atlastan, aha son boss'ta adam gibi bi 2h düşme şansı var. son boss'a gelince birileri dc oluyo, boss bizi belliyo. bişeyler oluyo yani. tamam cenoluk biyere kadar ama, ne bileyim benim cenabetliğim epic yani. cidden. silah yok silah. silah veren bi görev varda ben mi kaçırdım.

ahah o değil de, ne güzel iki paragrafa falan ayırmışsın be adam. ne diye ibrahim tatlıses tadında kapanış yapıyorsun.

oldu bi kere.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi eskisini okudumda frostmanedeymişsin.Mercilesly Dedicated diye bi guild war bi cogu yeni 80 lemiş insanlar sürekli hc yapiyorlar takılırsın onlara naxa filende giriyolar sanirim.Şeker insanlar bi taraftanda en azindan kimse item ninjalamaz oyun icinde gördügün herhangi bi üyeye söylersen alırlar zaten
Sosyal ağlarda paylaş

abi senin üslubun çok komik. her mesajında gülüyorum. yardım edeyim istiyorum ama olmuyor. gülmekten alamıyorum kendimi.

daha önceki başlıkta söylemiştim: sakın titansteel destroyer'a gold harcama. toc'dan falan illaki düşer silah. benim eski main karakterim dk da guildsiz ama bankada 8-9 tane epic 2h var. illa ki düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

nameless said:

abi senin üslubun çok komik. her mesajında gülüyorum. yardım edeyim istiyorum ama olmuyor. gülmekten alamıyorum kendimi.

daha önceki başlıkta söylemiştim: sakın titansteel destroyer'a gold harcama. toc'dan falan illaki düşer silah. benim eski main karakterim dk da guildsiz ama bankada 8-9 tane epic 2h var. illa ki düşüyor.

çözdüm olayı vallahi hacı. madem cenoyum, o halde olaya tersten gireyim dedim. toc aktım. düşen tüm tank gear'lara "can i take for my os? i need it guys :(" yaptım. "sure. take it." dediler. hemen hacıladım. tank yaptım kendimi. rahat toc tanklayabiliyorum şu an. iyi bir gear kasarım orda elleeem. aggro da problem olmuyor. ama yinede tankın inceliklerini söyleyiverecek bi arkadaş çıkarsa toplarını yalarım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

nameless said:

çözdüm olayı vallahi hacı. madem cenoyum, o halde olaya tersten gireyim dedim. toc aktım. düşen tüm tank gear'lara "can i take for my os? i need it guys :(" yaptım. "sure. take it." dediler. hemen hacıladım. tank yaptım kendimi. rahat toc tanklayabiliyorum şu an. iyi bir gear kasarım orda elleeem. aggro da problem olmuyor. ama yinede tankın inceliklerini söyleyiverecek bi arkadaş çıkarsa toplarını yalarım yani.

işde budur olay yaa adam çözmüş (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Solaran said:
işde budur olay yaa adam çözmüş (tu)

mehehe. çözdüm derken hacılama olayını kastettim. yoksa player olarak tag alıcam yakında Noob the Hacitör deyu. o diil, dediğim gibi bugüne kadar "vay hacım senin daha çok ihtiyacın var yani. al sen. ben iyyim böyle. ehehe. ühühü" tadında yaklaşıyodum olaya. anam bi baktım, millet acımadan çatır çutur götürüyor resmen. sen götünü de yırtsan "im using 158lvl superior item, give it to me amohagodoooom" deyu, adam sallamıyor. "bye, thanks for run. i enjoyed" diyip gidiyor aga. enjoyed olursun tabi yavşak. orda bana lazım olan itemi alakazam eyledin. çakal. ehem. şey yani, evet böyle ninja olmadan ufaktan hacılamak lazımmış meğer. alışkanlık haline get- muhauhaua. noluyo lan. hacılama falan diyince içim gıpraştı adeta. fsd.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl ya ben anlamadım. HoL'dan düşen baltanın ne özelliği varki. ToC heroicten daha iyisi düşerken HoL gibi sinir bir heroic'e girilmez bence.

HoL'dan düşen balta http://www.wowhead.com/?item=37852 , kendisi 200 level 186 dps birşey.

ToC'dan düşen balta http://www.wowhead.com/?item=47493 , bu balta 219 level ve 212 dps.

Bence hiiç boşa zaman kaybetmeyin eski heroiclerle. Sadece ToC 5 man normal , ToC heroic, VoA yapın. Kalan zamanlarda da naxx 25 man'e - ulduar 10 man'e falan pug grup bulmaya çalışın.
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

tomkat said:

hol hc'den 2h axe dusuyo son boss'tan

hacila direk lol

bi gruba girip ona da yeltendimdi. son boss'ta heycan falan kastıydım hatta. amma gel gör herif çakızladı bize bildiğin. sakız eyledi yere. "i am forevaaaa" deyu haykırdı. tırsıp girmedim bende ondan gerü.

orda healer overheal kascak, hepiniz melee range'da olucaksiniz full nuke sonra

ya da aoe atarken dagilcaksiniz etrafa ama sakat olur biraz o, bazisi kacamaz falan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...