Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hitman:contracts,kel adamın laneti

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Vede barkodlu kelimiz yeni oyunuyla karşımızda,şöylee 2-3 saat oynadım,çok tatlı çok hoş,gerçi pc kaldıramadığından babamın laptopunda oynamak zorundayım onlada oynarken çok uısınmasın diye 2 saatte bir mola vermek gıcık bişi,yalnız eidos nası bi olay yapmış oyunun cd sini rafta görene kadar çıktığından haberim yoktu,nasıl reklam yaptıysa,

ayrıca nedendir bilinmez oyunun ormanda 1000 kaplan eşdeğerinde grafik hataları var,bendenizde 2.bölüme geçtikten sonra duvarlar kayboluyor bidaha hiç gelmiyor.(bi çözüm bulursunuz diiimııığ?)
yinede oyun çok oş,daha karanlık bir havası var,dahba karizma,hitman abimizizn artık bir et kancası var boğazına sokup öldrüyo süper oalylar ortamalar,erimde duramıyorum babam laptop getirsinde oynayayım,kısaca alın oynayın oynatın oynattırın güzl ouyn ve azcık oynamış olsamda sanki serinin en güzzzel oyunu gibime geldi(eveeet)

(yabancı forumlarada gördüğüm bişi var onu gösterecem,böyle herifler konuşuyo knouşuyo sonra postun sonunsa şöle ediyorlar efendim aşşağa bakınız)

sevgiler,Dogmeat[signature][hline]I don't discriminate, I hate everyone!
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyunun anisina aldim,rezalet cikti,o kadar swat elemanini iki tane dandik tabancayla indirdigimi gorunce icim bi kotu oldu
hadi bunlari gectik,2. bolumde silahla gittim guardlarin yanina,bo$ver indiririm diye(oyun benim testime tabi tutulurken tabiki),adam sanki silahin tetigine basmaya korkuyormu$ gibi ate$ etti ve aninda kapattim
bir dahada oynamam,alacaklara da tavsiyem olsun,paranizi ba$ka bir$eye verin[signature][hline]Ranger : Druid : Nightshade(Excalibur)
Spartan, 25 January 2004 14:31 tarihinde demiş ki:
yahu kızların her gün gördüğü şeyler, nesi ayıp
Sosyal ağlarda paylaş

abi kesin bir fikir elde etmek için çok oynamışsın oyunu be:) 2.bölüme 3 dakkada geçiliyor zaten.2.bölüm tutorial hesabı birşey,dzorluk derecesini arttır sonrada 3.bölüme geç.daha çok zevk almaya başlıyacaksın.[signature][hline]I don't discriminate, I hate everyone!
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun hakkindaki ki$isel du$uncem bu acikcasi
hitman 1 i oynarken en ba$inda "vay be vs.." diyebiliyordum,
bunda oyle bir$ey hic olmadi
hatta utanmadan bide o kadar "ultra-super efektli" kan dokmu$ler heryere,gel gor ki ustune cikip ziplasan zerre sicrama,ayaga bula$ip sagda solda iz birakma yok
yoksa bu kel adamin planeshift ozelligimi var?onuda gectik
o adamlar nasil ate$ ediyor oyle,10 saniyede 1 mermi?[signature][hline]Ranger : Druid : Nightshade(Excalibur)
Spartan, 25 January 2004 14:31 tarihinde demiş ki:
yahu kızların her gün gördüğü şeyler, nesi ayıp
Sosyal ağlarda paylaş

Contrats'ı hiç sevmedim şahsen. İlkini hayran kalarak oynamıştım. 2 de ise bölümler hoşuma gitmişti. Özellikle bi herifi hotelin banyosunda öldürüyoduk orası çok hoştu. 3 kjere oynamışımdır. İlla stealth-action istiyosanız bence thief 3 alın daha iyi. Konusu da süper[signature][hline]...steal,hide,stealth,runaway,sell...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...