Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5D sinema olayi?

Korax

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

ama platiğiymiş galiba o mermilerin yani bnmde amcaoğlu gitti o da ole dio ama plastikmiş galiba o kurşunlar ole dio yani.

yok ya kuru sıkıymış seyirciye sıkılanlar, seyircilere de kan paketleri takıyolarmış, onlar patlıyomuş.

BENİM HALAMIN BACANAĞI PİYANİST ŞANTÖR ORDAN BİLİYORUM.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

orlandoda universal studiosda buna benzer bir seye girmistim. orumcek adam uzerineydi, boyle vagon gibi bir seylere giriyorsun, ardindan duz bir satihta ilerleyen bu alette gozlukleri takiyorsun, alet duz gitmesine ragmen dusme havaya ucma gibi tum efektleri koltuk yardimi ile yapiyordu. o basinclari nasil vermisler pek anlamadim , zaten anlasam ben yaparim. duserken yukari yukari cikarken asagi basinc felan olusuyordu.

orumcek ve dusmanlari karsina cikiyor savasiyorlar seni oldurmeye calisiyorlar orumcek adam seni kurtariyor falan.. karsina alev atan adam geliyor sana fireball firlatiyor bir anda senin yuzune sicaklik carpiyor. su kadin geliyor ustune hafif su damlalari geliyor, carpismalarda titriyor koltugun felan.

oldukca etkileyici bulmustum herhalde sabit oturulanda da etkileyici olacaktir.

bayagi bayagi etkileyiciydi.

heee bende bindim ona çok süperdi yahu , Island of Adventure , Adventure Island mı ne öle bir yerdeydi sgfds buna benzer çok var Universal Studios da Terminator filan var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...