Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kahvaltı

SodomVsGomore

Öne çıkan mesajlar

Sabah kalkıyorsun evde kimse yok herkes işine gücüne gitmiş.

Dolayısıyla kahvaltı hazırlama işini yıkabileceğin kimse yok.

Ulan ne büyük ızdıraptır bu arkadaş açsın ama bir şeyler hazırlamamak konusunda diretiyorsun asdf

Şimdilik 1 bardak süte şekeri abandım bi muz açtım beraber gidiyor da nereye kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

forçen said:

sabahın 7.20 vapuruna binmek için 6,30 da kalkınca insan kahvaltıya çok fazla vakit kalmıyor haliyle. bende çikolata, şeftali ve süt yedim sanırım sabah. birde yarım elma

O dediklerini sabah sabah yesem miğdemde meydana gelecek bulantının şiddeti için tahmin yürütmekte zorlandım düşünürken bile miğdem bulanıyor ben hiç kaldıramıyorum aç karnına öyle şeyleri ne zaman yesem faln öyle acı çekerim resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

"ismail PK" said:

balon said:

insanın pazar günü erken kalkıp kendi kahvaltısını hazırlaması gibi bir zevk olamaz.

Çalışan insanlar için pek kolay olmuyor erkenden kalkmak apzar günleri :)

valla ben çalışıyorum artı okuyorum ama kalkıyorum .tavsiye ederim.

ha geç kalk yine kendi elcağızlarınla hazırla kahvaltıyı
en güzeli .
Sosyal ağlarda paylaş

yumurta süt ve un alınır. mevsim meyvelerinden tatlı olanlar 3-5 tane alınır ve küp küp doğranıp buz dolabına atılır. büyük bi kapta krep yapılır kocaman tavada pişirilir. adam başı en az 3 krep olunca O sırada demlenen earl grey de hazır hale gelmiştir. Kekik balı da eklenerek meyveler krep içine dürüm haline getirilerek AFİYETLE YENİR ULAN!

kahvaltı böyle olur asd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...