Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA Finals 2004: Los Angeles Lakers vs. Detroit Pistons

HellHound

Öne çıkan mesajlar

nukem emin ol senden çok biliyo en azından =)

şöle abartmayalım ya koptum şuracıkta, alan savunmasına devean george ve kobe deli gibi 3'lük sokarlar olay biter zaten... (tabi kötü günlerinde olup sokamazlarsa ayrı)[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

birak kobe'yi, fisher var, gorduk ki rush var anlamsiz anlarda 3luk atip maci kazandiran cok lakers'da zaten hehe

bununla birlikte jackson, brown'un eline daha once de verdi yine verecek o ayri...[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
Futurama - Bender's Humor by Microsoft Joke
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

tahminimce yaşlı olan lakers a karşı motion offense ve defence yapacaklar. zaten diğer türlü nası kazancaklar ki?
alan yaparlarsa kobe'nin 3'lükleri değil de drivelarıyla ortadan çökertirler, öle kalır savunma bi süre sonra her hücumda sayı yemeye başlarlar. ki bence kobe'yi prince alabilir, biraz uzun ama şutlarını keser ve drivelarda yardım gelince kobe'yi durdurabilir, ayrıca rip'e de hücumda kullanacağı güç kalır. öf 3 saat kaldı hadi başlasın.[signature][hline]NbaTurk forumu...
Sosyal ağlarda paylaş

maç boyunca ben ve rasheed ortaklaşa durdururlar bence, tabi bi de detroit'in 1 milyar tane uzunu var, hack the shaq yapsınlar bence haha. shaq 25 faulden 12'sini atsa bile baya bir avantaj demektir bu.
ayrıca minnesota'da veya spurs'deki gibi ervin johnson veya nesteroviç değil bu iki wallace. iyi savunmacılar.[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

87 - 75 Detroit kazandı.

Shaq'e rağmen. 34 sayı 10 ribaund falan yaptı. kobe düşük yüzdeyle 25 sayı mı ne yaptı, takımın geri kalanı tam anlamıyla döküldü. Shaq hayvanı %90'la falan oynadı. faullerde de 8/12 attı.
Billups yüksek yüzdeyle 22 sayı attı. Rasheed de yüksek yüzdeyle 14 sayı attı. Mehmet az oynadı.

işte böle bi maç[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 07 Haziran 2004 06:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Finals 2004:

Los Angeles Lakers (0) vs. Detroit Pistons (1)
Game 1: Det 87 - 75 LAL[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
Futurama - Bender's Humor by Microsoft Joke
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Guzel bir surpriz oldu bu , sanirim Pistons i destekleyenler bile beklemiyordu bu sonucu.Lakers hala favori olabilir ama bizim oyuncularimizdan birinin parmagindada NBA sampiyonluk yuzugu gorme umitlerimiz artti iyice.[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

prince gayet de tuttu kobe yi
neyse lakers sonuçta rezalet oynamış
böle sürdürceklerini sanmıyorum keşke sürdürseler
4-0 verir detroit eauh hayal tabi
herşey detroit in sahasında nolcağına bağlı

yarın la gaz yapıp 1-1 yapar diye düşünüyorum
nitekim bu maçta da böle .ıçıp sıvamasalar gayet rahat kazanabilirlerdi 2.yarıda bilem[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...