Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya koydum ya kaldım

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

anlamadım, baba parası yemekle söylediğimin alakası nedir ki.

Çatır çatır yerim yani, tamam har vurup harman savurmam ama "ay babamın parası gitmesin kalem almiim" demem mesela.

Ben kendi hayatımla ilgili konuştum, 1 yılımı hazırlık okuyup eğlenmeye vereceğime 1 yıl önce atılma imkanı yakalarım hayata, sahip olduğum hayallere daha çabuk ulaşmak isterim, ha benim düşüncem tabi
Sosyal ağlarda paylaş

ye yani banane ki sdgf

arkadaş demiş bi kere geliyonuz adam gibi uzun uzun yaşayın öğrenci hayatınızı diye

ona ithafen demiştim ben
senin de uzaktan öyle düşündüğünü sandıydım bi de aslında

neyse canım.

yazdıklarımı okuyunca da idealist anadolu delikanlısı gibi hissettim kendimi sfdkj

ben de dibine kadar yiyorum şu anda, bazı şeyleri çabuk yapmak da yarar var. bölümün full ingilizce falan değilse 1 sene hazırlık direkt gereksiz sene kaybı alemi yok yani her şeyi 1 sene ertelemenin.
Sosyal ağlarda paylaş

İnşallah geçmişsindir ama kalmışsan da kendini üzüp durma. 5 sene önce sınava geç kaldığım için hazırlık okumanın hayatımın hatası olduğunu sanıyordum, şimdi tek bir hata için duyduğum pişmanlığın ve bunalımın daha büyük bir hata olduğunu görüyorum.

Neyse fazla ciddi oldu ama fazla takma kafana. Gene söylüyorum inşallah geçmişsindir, geçemediysen de çok önemli bir olay değil.
Sosyal ağlarda paylaş

okul konuları hep böyle sıkıntılı. ben de staj yapıcaktım ama olmadı çünkü hafta içine ders falan eklenmiş yani staj yaparken üç beş birşey de alırım diye düşünmüştüm. staj iptal olunca para konusuda iptal oldu.
baba parası yemekse hiç bana göre değil
ne olcak bu halimiz ya açık öğretim çok rezil birşey.
en sonunda şeytana uyup gider yapıcam okulu falan bırakıp işe başlıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de topiğin o.ç'si oldum ha
3 kere de össye girdiğimi düşününce tam bir baba parası yiyen piç oluyorum sanırım.

ama idaelim mimar olmaktı. anca 3.de oldum. babam da dedi hazırlık oku 3 senedir azına sıçtık bi dinlen. yok dedim ya ingilizce biliom orda abc mi görcem. bayarım diye düşünüom. babam çok iyi bir adamdır benim ayıptır söylemesi. illa oku ingilizcen de kaçmıştır öğren lazım olur iş hayatında dedi okudum. baktım süper. ondan öyle diyordum. özür dilerim. :(

kimisi iş hayatına erken atılmak istiyor maddi durumlar olabilir, hayaller olabilir.
bizim maddi durumlar da pek iyi değil ama evet bu konuda biraz umarsızım herhalde? bitmesin istiyorum öğrencilik çok güzel bişey. ve bi daha olmucak bişey. biticek 2 sene sonra ve hop ondan sonra iş güç.

bi de mimarlık süper bölüm 50 kişiyiz 35-40 kız. hmm. ama 2 gün sabahladığımı bilirim üst üste. hmm konuyu nereye getirdim. neyse.

ayrıca açık öğretimde okuyup çalışmamak zaten ayıp olurdu. tabi tek açıksa ikinci üni olarak diilse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...