Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Nwn_multiplay

noxath

Öne çıkan mesajlar

Selamlar arkadaşlar, frp ve özellikle Neverwinter Nights sevenlere hitap eden bir mail listesi olusturalım dedik katılmak isterseniz asağıdaki adrese bos bir mail atarak katılabilirsiniz.

Amacımız samimi bir arkadaşlık (guild) ortamında görüşlerimizi paylaşmak, zaman zaman RP yaparak ip üzerinden oyunlar oynamaktır

Herkese iyi günler dilerim

(kayıt olmak icin aşağıdaki adrese bos bir mail atarak size gelecek cevap mailinde gösterilen linke tıklamanız yeterli)

[email protected]

[Bu mesaj noxath tarafından 05 Haziran 2004 14:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mix den mi oynuyorsunuz yoksa kendi serverınız veya orjinalden mi?
not: eğer orjinalse guild da kurabiliriz ben dmlik de yapabilirim hafaya lgs geçsin pazar akşamı alıyorum oyunu[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...

[Bu mesaj shapshal tarafından 06 Haziran 2004 00:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ve birkac arkadaşımda şu an Hotu 1.62 versiyon kurulu , mix serverindede bir karakterim var fakat onunla oynamıyorum onun yerine hack hile vs. yapmayacağına güvendiğim dostlarla ipden oynuyoruz zaman zaman. Zaten amacımız bu şekilde legit oynayan rpyi seven insanları bulmak. Ayrıca herhangi bir serverde oynuyor olabilirsiniz, farketmez farklı local vault (ama legit) charlarınızla arzu ederseniz ara sıra bizim oyunlarımızada katılabilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

mix te hile ve hack yapıldığını sanmıyorum orası kapalı bir server(charlar serverin makinesinde saklanıyor) ancak ben orada oynamiyorum. Buna karşılık local vault charlarıyla oynanan ip oyunlarında hack vs olması mümkün olduğundan güvenilir kişilerle oynamayı tercih ediyoruz demek istediğim buydu. Ayrıca cd keyler yazmıştım fakat silinmiş cd-key isteyen arkadaşlar nwn_multiplay mesaj listesinden edinebilir
Sosyal ağlarda paylaş

noxath ben katılırım dmlik de yapabilirim isterseniz rp de yapabiliriz rp amaçlı pwlerde[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
noxath, 07 Haziran 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
mix te hile ve hack yapıldığını sanmıyorum orası kapalı bir server(charlar serverin makinesinde saklanıyor) ancak ben orada oynamiyorum. Buna karşılık local vault charlarıyla oynanan ip oyunlarında hack vs olması mümkün olduğundan güvenilir kişilerle oynamayı tercih ediyoruz demek istediğim buydu. Ayrıca cd keyler yazmıştım fakat silinmiş cd-key isteyen arkadaşlar nwn_multiplay mesaj listesinden edinebilir

forumda crack, cd-key, warez gibi şeyleri paylaşmak yasak olduğu içindir[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

2. bir party de bugün gromla yaptık. gerçekten eğlenceli bir oyun oldu.ben icq kullanmıyorum ama [email protected] adresinden msne ulaşabilirsiniz. umarım daha büyük partyler yaparız.[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...