Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Loot?

smaug62

Öne çıkan mesajlar

yaratık kestikten sonra yanında yerde bir kutucuk oluşur,tahtadan.O kutuya çift tıkladığında o kutu açılır ve içindeki şeyler gözükür genellikle para ve yanında bir item olur.
Bu itemler levelın arttıkça,sen geliştikce büyür...Tabi yaratıktan,yaratığın lootuna da fark vardır.

Mesela o kutucuktaki paraya çift tıklarsan çantana yani inventory'ne düşecektir.Bu kdr basit...

Not: Eğer parti varsa senin aldığın bir item başkalarına dağılabilir veya partidekilerin aldıkları sana gelebilir.[signature][hline]»»» Admin Bloody «««
E-Mail: [email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

O sandığa tıklamak yerine yaratığın ölüsünün üzerinede 1 kere tıklaman yeterli eğer 2 kere sandığa veya cesete tıklarsa sandık açıldıktan sonra ekranın abuk sabuk yerlerine gitme ihtimali var lvl ın arttıkça yaratıkdan düşem item veya para artmıyor. Diğleim sen lvl 20 ben lvl 30 um ikimizin bulunduğu bir partide para yı aldığımızda benim lvl ım senden yüksek olduğu için senden daha fazla para bana gelir. Parti de ilk kurukduğu an item lar yukarıdan aşağıya doğru sıra ile kişilere gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer oynadığım bütün oyunlarda var dı ama bu oyun böyle bir şey yapmamış, zaten partide isen kesin biri açıyor.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
halodies, 13 Haziran 2004 20:41 tarihinde demiş ki:
bu loot un kısa yolu yok mu arkadaşlar?
level 44 üm ama bunla ilgili bişeye rastlamadım

lootun daha kısa yolu nasil olabilirki?
cesede tıklayan ordan itemları alan-hatta secen =)- bir kısayol tusumu istiyorsun?[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Zaten hiç senin olmamıştır.
===================================
Efsane dalga :tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle deme ben bazen opal çıksın diye morodondaki yaratıklara biraz şov yapıyorum günde fix 1 saat kadar Kekuri ring arıyorum şayet otomatik loot tuşu olsaydı zaman kaybım olmadızı.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...