Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3g modem

Fin

Öne çıkan mesajlar

mrb flm
3g modem almayı dusunuyorum
bi kaç sey sormak istiyorum belki kullananlar vardır
1.hızı yeterli olur mu wow icin instance/bg ?
2.5gb kota yeterli olur mu ?
3.elektrik kesintisi oldugunda laptop batteryden devam eder mi ?
4.vodafone ve turkcell'inkini gordum sadece cokta arastırmadım tavsiye edebileceğiniz model/marka varmıdır
tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

2.5gb Kesinlikle yetmez. 3g ile takıldım bir ay adsl bağlatana kadar baya zorladı beni

Oturdugun semt onemlı
Zemin ve 1. kattaysan hiç bulasma
Kalabalık ortamlarda bol bol disc problemı
200-300 Cıvarı ms ile oynuyordum tabı oyundan kopmadan kaldıgım surelerde
gunde 6 gunde 1gb kotayı doldurdum. ( wow ve patıcık harıcı sıtelere gırmıyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli olan download yada upload hızı değil ki. İlk downloada başlama istedği göndermesi ile o downloada başlaması arasında geçen tepki süresi. Yani ping değerin.

Oyunu gayet güzel oynarsın gibi gelir sana, ama özellikle caster oynuyorsan sürekli büyülerin sen bastıktan yarım saniye sonra cast edilmeye başlayınca sinir harbine girersin.

Bosstan bir buff çalacaksındır. Diğer mage 5 tane çaldığında sen daha 2.yi çalmışsındır. Fire shock'un bitmesine 4 saniye kala lava castine başlarsın ama lava bossa vurduğunda shock debuffı bostan düşmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

mrb flm
3g modem almayı dusunuyorum
bi kaç sey sormak istiyorum belki kullananlar vardır
1.hızı yeterli olur mu wow icin instance/bg ?
2.5gb kota yeterli olur mu ?
3.elektrik kesintisi oldugunda laptop batteryden devam eder mi ?
4.vodafone ve turkcell'inkini gordum sadece cokta arastırmadım tavsiye edebileceğiniz model/marka varmıdır
tesekkurler

Instance için olur da pvp/raid için bir şey diyemem, çok süper olacağını sanmam ama. 5GB kota yeter, laptop pili de tabii ki devreye girer kopma olmaz.

Turkcell açık ara en iyisi bu arada 3G için de, kullandığınız bölgedeki diğer 3G kullanıcılarının sayısına bağlı tabii hız.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Önemli olan download yada upload hızı değil ki. İlk downloada başlama istedği göndermesi ile o downloada başlaması arasında geçen tepki süresi. Yani ping değerin.

Oyunu gayet güzel oynarsın gibi gelir sana, ama özellikle caster oynuyorsan sürekli büyülerin sen bastıktan yarım saniye sonra cast edilmeye başlayınca sinir harbine girersin.

Bosstan bir buff çalacaksındır. Diğer mage 5 tane çaldığında sen daha 2.yi çalmışsındır. Fire shock'un bitmesine 4 saniye kala lava castine başlarsın ama lava bossa vurduğunda shock debuffı bostan düşmüştür.

ping i de yüksek değildi ölçtüğümde

evde 90ping oynuorum onun da ping 100 vs idi ama?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...