Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sebastian Insane Nix'i tekme tokat dövdü

dunkelzahn

Öne çıkan mesajlar

eray sakin olsana sadfk niye kızdın bu kadar takılmak için açtım bunu ben.inan şu dünyada en çok sevdiğim adamlardan birisin valla yani.bide sidik yarışı gibi olcak ama ultimada ben daha iyiydim o bahsettiğin serverın en iyisi bendim zaten fazla detaya inmicem hiç asdfkas
nixi tanımayanlar sakin olsun aslında gerçekten çok harika ötesi bi insan consun antalyalısı gibi düşünün mesela asdfk
Sosyal ağlarda paylaş

eray, kimin ne söledigi benı baglamaz abicim. senı kaybetmısım umurumda deil bu bir gercek karsıma cıkarsan gene bıdı bıdı yaparsan gene üzerim seni bu sefer cidddii sakın numarama msj fılan karsıma cıkım deme kın beslermısssın nekadar beslersen bensle fıss kalır kımın ne yaptıgı benı baglamaz ben yoluma bakıyorum istersen 40 senelık arkadasım ol benım kıtabımda adamına göre muhamele wardir. oke. senı kaybetmısım umurumda deil baskalarını kazanıyorum. hayat bu ögren
Sosyal ağlarda paylaş

neyse beyler buraya başka post yazmıcam murat senınde yazıcagın varsa msnden yada cepten yaz burda beni tüketme , siz tanımadığım bebelere gelince uoda kimsiniz nesiniz bilmiyorum dunkele bak serverın en iyisiyim falan yazmış bunu bizim seraphimler okusa heralde kopar gülmekten ALLAHIN LOOTCUSU sudhgsduhgsduhgsdugsd lootcu diye nickle 1 sene oynuyan adamdan ne beklersin yanımızda kestiğimiz adamları cöp gibi lootluyordun bana pvp dıyorsunda bırak allah aşkına kimin ne olduğunu herkez iyi biliyor nebula ve runuo serverlarında pvp de yenilğim yok bunuda sen biliyorsun hadi eyw bye
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...