Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sebastian Insane Nix'i tekme tokat dövdü

dunkelzahn

Öne çıkan mesajlar

Şimdi aptal cocuk sen kimsin hatırlamıyorum seni bile belliki yaşın 18 falan 23958923 sene öncesi uo dürtünü gelmiş burda saf salak msglar yazıyorsun antalyada beni tanıyan tanır silemiceğim adam yok sebasla ben 10 senedir arkadaşız evet kavga ettik o biraz kendini kaybetti senelerin dostluğu olduğu için aktif bi kavga olmadı sana kim söyledi kafa göz bilmiyorum ama eğer erkeksen sana bu mevzuyu kimin anlattığını söylersin , ve bunu unutma o mevzu benim için kapanmadı , umarım sana bunu sebastian murat bahsetmemiştir , - telefon numaram net bebeleri sorununuz varsa arıyabilirsiniz yerim yurdum belli , sana bu son postum hadi git mario oynamaya devam et..

Nix

telefon numarasını harasslamasınlar diye sildim/Griswold
Sosyal ağlarda paylaş

olm bebelerle uğraşıyoruz bu dunkel i hatırladım bizim runuoda seraphim diye guild vardı buda LOOTCU charla bizim kestiğimiz adamların potlarını falan lootlardı ahahaha , hatta dunkel hatırlarsan senınle takım arkadaşı olarak turnuvaya girmiştik sen yetersiz bebe 10 sanıyede ölmüştün hatta 5 saniye falan beni tek bırakmıştın bende 2 vs 1 adamları kesmiştim hatırladın demi ? ee onur görüyorsun sphereda pvp şampıyonu ben runuodada öyleydim ahaha bu yetoları sal bayıra gitsin takılın

Nix
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...