Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Su anda orjinal kopyayla Horizons oynayan var mi?

athea

Öne çıkan mesajlar

Eger su an orjinal kopya ile oynayan varsa bana bir kopya yazip gonderebilir mi acaba? Tum maliyeti karsilayacagim tabii ki. Benim kopyam yolda, pek merakla bekliyorum, CD key var ama install edecek CD yok =] Hani o gelene kadar ben baslasam oynamaya, ne hos olur =]

Tesekkurler simdiden[hline]Meelou A'Ie of NovaCorp, Temenos Island - Kettemoor Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

hemen sebep göster alexi :)

hayır daha geçen gün biten gencon da wow standına uğrayan tüm ign, gamespot, gamespy vb yazarları + oyuncular falan oyuna aşık olup çıkmışlar da standtan o yüzden dedim :)

hayır oyunu görmüş/oynamış olsan bişi demicem ama :)

horizonsu yapanlar, fake ssler falan koydular grafikleri iyileştirilmiş, üstünde oynanmış olarak, hatta sonra acayip tepki oldu direk silindi o resimler :)[hline][i]Wow - MM - SmS

[Bu mesaj Norak tarafından 17 December 2003 20:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Horizons web sitesi
WoW dan hayal kirikligi beklmiyorum blizzardin yaptigi oyunlardan hayal kirikligina ugramadim hic :) WoW un artisi diger tum oyunlarin iyi yonlerini anlayip barindirmis olmalari

ama belli olmaz tabi ama Anarchy Online Daoc ve SWG Shadowbane hatta Eve online hepsini oynadim belirli bir sure hala AO oynuyorum ama iclerinden adam akilli tek AO var oda sapitti tabi su anda

biton gelicek oyun var Matrix Online WoW etc.
Sosyal ağlarda paylaş

madem pve oynıyacaksınız niye eq oynamıyorsunuz[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Ekiden neden Shadowbane olnamiyorsunuz derdi Mighty simdi EQ olmus :) Atmosfer er onemli sey bence. AO dan sonra teknik acidan cok daha iyi 2 mmorpg oynadim. Hele SWG mekanik acidan bir sahaser AO yaninda ama hic biri AO nun ustune gecemedi genel anlamda. Cunku o ruh ve atmosfer yoktu oyuna keyif katan.

Horizons bildigim ve duydugum kadariylan bu atmosfere sahip bir oyunmus... Sansi hakediyor. Bir bakalim hele :)
Sosyal ağlarda paylaş

şayet pvp oyunu arıyor olsaydınız derdim ama bu pve ve eq tartışmasız en iyi pve oyunu,o dururken ucuz bir kopya ile uğraşmak gereksiz geldi bana[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

hehe her zamanki gibi ukalasin, her zamanki gibi buyuk konusuosun mighty =]

biz cevap olarak Lion'in yaptigi sekilde adam gibi aciklama yapmak yerine 'sana ne?' diyelim sen de bizim ne oyunlar oynadigimiz / ucuz oyun secme konusundaki basarimiz / ne oynamamiz gerektigi konularinda yorum yapma, e mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...