Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blackberry bold veya 3GS

Aral

Öne çıkan mesajlar

cemad said:

iş hayatında iphone kullanmanın hiçbi dezavantajı yok, pil süresi dışında. özel bi applicationa filan bağlanman gerekmiyorsa blackberry enterprise serverla filan tabi

ha qwerty klavyenin yanında iphone kullanmak bana çok zor geliyor orası ayrı
cep telefonumdan iş için mail yazma ihtiyacım hiç olmadı, gelen mailleri gorebileyim anında yeterli, sanırım iphone 3gs te ortak karara varıldı bu durumda :)
Sosyal ağlarda paylaş

eger laptopla kiyaslaniyorsa cep telefonundan dokuman okumanin ve mail yazmanin her turlusu zor. ben uzun sure qwerty kullandim, 10-11 aydir da iphone kullaniyorum. rahatlikla soyleyebilirim ki sanal klavyeye alistiktan sonra (3-4 ay) iphone'da yazmak cok daha kolay ve hizli. hele ki lanscape mode (yatay klavye) kullanan insanlar 1-2 ayda cok rahat mail yazarlar..

ama bence daha da onemlisi, uzun maillerde yaptigin kopyala/yapistir, metin duzeleme filan. o konularda dokunmatik ekran on plana cikiyor. bazen yazdigin bir bolumu editlemek icin geri gitmen gerekiyor, onu tek tikla yapmak var, ok tuslariyla bir saat ugrasmak var..

daha once hicbir blackberry'yi uzun sure kullanmadim, o yuzden kiyaslama yapamam. ama iphone'un fazlasiyla yeterli oldugunu soyleyebilirim. zaten mevcut trendden de goruyoruz, sanal klavyeler cok hizli bir sekilde fiziksel klavyelerin yerini aliyor. belki hemen degil ama, kisa bir sure sonra qwerty klavye kalmayacak..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...