Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara'da Web Tasarım Ajansı

cemad

Öne çıkan mesajlar

kurumsal web sayfası olsun, mikrosite olsun ankarada web tasarım ajansı arıyorum ancak hemen hemen hepsi istanbulda.

positive dışında hiç üst seviye, ödül vs. almış kendini kanıtlamış ajans bulamadım

bilgisi olan var mı? önerebileceği ajans vs. olan

teşekkür ettim
Sosyal ağlarda paylaş

üstteki linkin referanslarına kısaca bi göz attım da Nasa Aydınlatma için yaptıkları sitenin introsu oldukça popüler bir taslak sitesinin taslaklarından alıntı(!). işlerini kendileri yapmayan bir tasarımcıya ne güvenirim ne de para veririm. büyük ihtimalle site tasarımda da yer yer alıntı işler çeviriyorlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Bu konuda dikkat etmeni oneririm. Odul almis tasarim sirketi olmasi islerini iyi yaptiklarini gostermiyor ne yazikki. Cunku bir web sitesi sadece goruntusunden olusmuyor. Cogu zaman alt yapisi da oldukca onemli oluyor.

Cok basit bir ornek vereyim; calistirmak icin sunucu kiralamak zorunda kaldigimiz bir web sitesini yeniledik gecenlerde. Sacma sapan herseyi degistirdik. Senelik 20 lira bedeli olan bir hosting altinda her zamankinden daha hizli calisiyor su anda.

Bir de artik google'da adam akilli index'leniyor =) Siteyi yapan ismi lazim olmayan ama piyasada oldukca bilinen bir firmaydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...