Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

elaidi

Öne çıkan mesajlar

Böjeek said:

ben orda seni anladığımı değilde senin düşünceni ne kadar saçma bulduğumu belirtmiştim. yanlış anlamışsın bence sen beni.

bu arada cinnet geçiren sorunlu bi insandır. manyaktır gene yapar gene geçirir. bence tıksınlar içeri çıkmasın bidaha topluma.

Saçma buldun da ne düşüdüğümü anladın en azından. Onu söylüyorum. O seviyeye gelemeyenler var.

Saçma bulursun o senin görüşün, ne yapalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

adam kıskançlıktan işledim demiş cinayeti ya ne manyak fantaziler kurdun şurda 2 dakika da.
git oku haberlerde sayfa sayfa neden işlediği yazıyo.

sence bu adamın neresi haklı. veya cidden seviyosa bile kıskanınca sevdiği insana zarar verebiliyosa ciddi bi manyaktır bu adam.

yeter farklı düşüncem diye saçmalama
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bi anlık bir şeydi pişmanım keşke ben ölseydim de dedi. Hangi lafa inanalım? MEdyanın her dediğine inanıyorsunuz ya.

@dasaa: Gözünün seviyim ya :D Kolluyosunuz..

Her neyse hayat toz pembe değil de bu çocuğun vahşi bir cani olduğunu kanıtlamaz bence. ada ben de vahşi ve canşi zengin piçiyim. Zten çoğunuz bana piç der. Devam ein. Angut da olduk. Nays. Hadi eyvallah
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Abi bi anlık bir şeydi pişmanım keşke ben ölseydim de dedi. Hangi lafa inanalım? MEdyanın her dediğine inanıyorsunuz ya.

@dasaa: Gözünün seviyim ya :D Kolluyosunuz..

Her neyse hayat toz pembe değil de bu çocuğun vahşi bir cani olduğunu kanıtlamaz bence. ada ben de vahşi ve canşi zengin piçiyim. Zten çoğunuz bana piç der. Devam ein. Angut da olduk. Nays. Hadi eyvallah

abi nden kollayım ki..

ben düşündüm haklısın sen. düşündüm de yazanların psikolojilerine empati yapmak lazım. belki kermitin geçmişinde zarar görmüş başka bir kurbağa var.. nerden bilelim psikolojisini!

bence suç unsuru yok. kermit'e sadece telkinde bulunuyorum "benden bi çay ısmarla kendine"

çay sakinleştirir..
Sosyal ağlarda paylaş

Nilep. Git tanıdık olmayan birinin yanında işe gir. Ama üst düzey iş falan değil. Asgari ücretle çalışanlar ne yapıyorsa o işten yap. Gerçek hayatta neler oluyor bitiyor. İnsanlar nasıl yaşıyor. Biraz öğren. Çok evde büyümüş gibisin.
Ciddiyim. Geyik yapmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

İyi de adam başka laf etmedi ki zaten? Herhalde pişmanım diyecek adam yırtmak istiyor lol. Medyanın her dediğine inanmıyoruz, bu olay medyayı aştı artık kızın ailesi medyadan öğrenmiyor sonuçta. Albayla mesajlaşma olayı da medyanın halt yemesiydi mesela, önemli birşeymiş gibi sürdüler ortaya olayı tahriğe çekme fırsatı doğdurdular.
Sosyal ağlarda paylaş

http://i.sabah.com.tr/galeri/turkiye/cem_garipoglu_yakalandi/zopt_3.jpeg

Adamın saçına bak, sakalına bak. Ne bu şimdi evden dışarı çıkmadım perdeyi bile açmadım deniliyor, saçlarını kim kesti o kadar kısa o zaman? E hadi evde birini saçını kesti diyelim. Sakallarının hali ne o zaman? Sakalı gören ıssız adadan gelmiş der. Saçları benim şu anki saçımdan düzgün.
Sosyal ağlarda paylaş

Belli zaten kurmuşlar senaryoyu oynuyorlar hep birlikte avukat, bu velet(!), baba falan da karışır bir iki güne. Savunmasız, korkmuş, çok pişman, cahil rolünü vermişler buna da. Tamamını olmasa da kamuoyunun, büyük bölümünü inandıracaklar böyle böyle. Görünüşe göre nilepde pati sorumlusu olmuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...