Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

elaidi

Öne çıkan mesajlar

Teslim olmam abi ben. Gayet de dürüstüm. Teslim olurum diyen de yalancıdır yani. Teslim olmazsınız, cesetten kurtulur ve kaçarsınız. Tabi imkanınız varsa. O kadar zengin olsam gayet de kaçarım ben de onun yaptığı gibi. Ha aile bene devletle çoktan anlaştı. O kadar zengin aile çocuğu ABD'ye kaçırır estetik yaptırır paşa paşa yaşatırdı..
Sosyal ağlarda paylaş

Neden teslim olurum diyen gayet yalancı oluyor. Türkiye de cinayet işleyipte gidip teslim olan bir sürü insan var. Eninde sonunda adam yakalandı mı? Yakalandı. Sürekli kaçarak falan nereye kadar. Teslim olmakta bir açıdan bakınca gayet mantıklı. Hatta en mantıklısı.
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha soğunkanlılıkla cesetten kurtulmaya çalışırmısınız diye sormuş adam ya. ulan cinayet işlemişsin zaten ne soğukkanlılığından bahsediyorsun ?

cinayeti işledikten sonra bir insan her haltı yiyebilir. o panikle cesedi bırakıp kaçar. yok etmeye çalışır. başkasının üzerine suçu atar. gider teslim olur. zibilyon tane seçenek var yapabileceği bir insanın.

artık yayınlanan diziler, filmler, belgeseller ve internet sağolsun her insan nasıl ceset yok edilir, nasıl delillerden kurtulunur biliyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

"Urgunta Wolfer" said:

@nileppezdel; Basına yansıyan son adli tıp raporuna göre.(Basındakine göre diyorum, zaten bütün konuşmalarımız basındakine göre oluyor ve öyle olmak zorunda zaten). Münevver Karabulut, daha canlıyken kafası kesilmiş. Şöyle internetten gazete arşivlerine bir göz atsan diyorum.

Ben de diyorum ki adli tıp raporlarına güvenemiyorum :) Canlıyken kafasını kesmek için ne olurs olsun 4-5 kişi lazım. Koyun keserken bile böyle oluyo insan keserken mi tek başına kesecek kafasını? Gayet açık komplo var bence yani.. Münevver'in babasının hareketleri de hiç normal değil, oyuncu gibi hareketleri.. Kötü bi oyuncu gibi hem de. İzleyin konuşmalarını hak verirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

hahaha soğunkanlılıkla cesetten kurtulmaya çalışırmısınız diye sormuş adam ya. ulan cinayet işlemişsin zaten ne soğukkanlılığından bahsediyorsun ?

cinayeti işledikten sonra bir insan her haltı yiyebilir. o panikle cesedi bırakıp kaçar. yok etmeye çalışır. başkasının üzerine suçu atar. gider teslim olur. zibilyon tane seçenek var yapabileceği bir insanın.

artık yayınlanan diziler, filmler, belgeseller ve internet sağolsun her insan nasıl ceset yok edilir, nasıl delillerden kurtulunur biliyordur.

Ben tam istediğim gibi anlatamadım. Adam cinnet geçirecek kendini kaybedecek. Öldürdükten sonra oh şit diyip kendine gelecek. Sonrada soğukkanlı ve mantıklı bir şekilde cesedi kesecek falan. Lan adamın eli ayağına dolaşır altına eder bee. Herif kesmiş doğramış. Şimdi insan başına gelince bilemiyor tabi ama sen bir adamı öldürdükten sonra testere ile kesebileceğine inanıyor musun? Kendimde o gücü cesareti bulurum diyorsan helal oldun. Cesedi gömmek saklamak bırakıp kaçmak ayrı cesedi parçalayabilmek ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne bir anlık cinayeti kardeşim, adam gitmiş nalbura testere almış, cinayetin işlendiği gün zaten tripler içindeymiş. Suçu işledikten sonraki tavırlar da suçu tanımlar, bir anlık cinnetle cinayet işledim sonra cesedi parçaladım çöpe attım ondan sonra 6 ay ortadan yok oldum diye birşey yok. Cinnetle öldürmüş de olsan soğuk kanlı cinayettir o.

nileppezdel said:

Çocuk cesedi doğrayamamış ki zaten abi. Doğramaya başlamış sonra yapamamış.

Sen ne biliyon ya
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

mani said:

Ben tam istediğim gibi anlatamadım. Adam cinnet geçirecek kendini kaybedecek. Öldürdükten sonra oh şit diyip kendine gelecek. Sonrada soğukkanlı ve mantıklı bir şekilde cesedi kesecek falan. Lan adamın eli ayağına dolaşır altına eder bee. Herif kesmiş doğramış. Şimdi insan başına gelince bilemiyor tabi ama sen bir adamı öldürdükten sonra testere ile kesebileceğine inanıyor musun? Kendimde o gücü cesareti bulurum diyorsan helal oldun. Cesedi gömmek saklamak bırakıp kaçmak ayrı cesedi parçalayabilmek ayrı.

abi bi insanı öldürebiliosan zaten onu da yaparsın

hani anca yanlışlıkla böle hiç öldürmiceksindir bişey olur itersin kızı kız kafasını vurur ölür , hass dersin naapıcam o zaman doğrayamassın belki =)
Sosyal ağlarda paylaş

@nileppezdel; O aynı adli tıp raparuna göre birden fazla erkek olduğunu da söylüyorda. Bu bir şeyi değiştirmez ki sadece elemanın suç ortakları olduğunu gösterir hepsi bu. Bu arada adli tıp raporuna gövenmem diyorsun. Haklısın abi gelip sana da bir sormaları cesedi göstermeleri lazım dı dimi? Hatta cesedi ev ev gezdirip herkesin emin olmasını sağlamaları lazımdı herkes görsün. Ha unutmadan. Kız ölmeden kafası kesilmiş diyor adli tıp raporu. Sen canlıyken zordur diyorsun. Aynı adli tıp raporu başında darbe izi var da diyor. Yani gayet güzel hatun bayıltılmış olabilir. Bayılttıktan sonra debelenmede olmaz, hatunda hala hayatta olur herhalde demi. Bak ortada sorun kalmadı hatun bayıltılıp kafası kesilince.
Sosyal ağlarda paylaş

e bilemiyorum. açıkçası meşru müdafa konumunda bile birine ateş edip edebileceğimi bilemiyorum şimdi düşündüğümde. sonuçta insan psikolojisini ve ruh halini mantık sınırları içinde değerlendirmeye çalışıyorsunuz.

adam planlı olarak cinayet işler. cinayeti işledikten sonra kafayı yer okadar plan yapmasına rağmen. sapıtır, kendinden geçer pişman olur.

cinnet geçirir birini öldürür. yaşadığı şok sayesinde mantıklıda düşünebilir bir anlık.

meşru müdafaa dan adam öldürürsün aklın uçar işi bok edersin suçlu durumuna düşersin.

kısacası kimse neyin ne olacağını önceden bilemez çooooook zor. ben olsam şöyle yapardım, böyle yapardım demek kolay. bugüne kadar hayatınızda planlayıpta yapamadığınız zibilyon tane şey vardır eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Ne alakası var ya? Soğukkanlııkla kurtulur cennetten ama yapacak başka bir şeyi yok. Kızın evinde bulunması direk suçlu durumuna düşürür. E koca kızı taımak yerine parçalar halinde kurtulmak kendi açısından en güvenlisi

Doğrayabilmiş olsa 50 parça olurdu kız işte..

Kimse adamdan kendi canını kurtarmasını beklemiyor o yüzden kendini güvene almak için yaptığı kimseyi bağlamaz.
nileppezdel said:

Doğrayabilmiş olsa 50 parça olurdu kız işte..

Sen adamın amacını ne biliyon birader, belki kafasını kesmek istedi kızın?
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Ben birini öldürmüş olsam öyle farkında olmadan, deli gibi korkarım. Ben askere gitmekten korkuyorum oradaki muameleden korktuğumdan hapse hayatta giremem. Ölene kadar kaçarım. Yakalancak gibi olursam da intihar falan edebilirim yani. Hapse girmem..

İşte olaya herkes senin bakış açınla bakmıyor. Kusura bakma ama askere gitmekten korkuyorum falan demişsin. Kendini biraz hanımevladı gibi anlatıyorsun. Ben yanlış anlıyorsam affola. Sonrada kendini o adam yerine koyup, savunma mekanizması geliştiriyorsun. Senin bakış açını böyle anladım ben. Ama gerçek hayat daha farklı. Bununda farkındasındır.
Sosyal ağlarda paylaş

@urgunta: Yahu adli tıp masadan bulaşan sperme de suç ortağı var dedi ben nasıl güvenebilirim şimdi adli tıbbın yalnız değildi demesine?

Bıçakladıktan sonra kız düşüp kafayı vurmuştur. Bayılmıştır. Çocuk cinnetten kendine geldiğinde kız kanlar içinde baygınken öldürdü sanmıştır kurtulmak için kesmiştir işte.

Evet yönetmen olmayı planlıyorum, feci senaryo yazarım..

Ama insanlar delilleri istedikleri gibi yorumlayabilirler. Ben böyle yorumluyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...