Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Feral druid ne alemde ?

solidhammer

Öne çıkan mesajlar

900 - 1k arası tickliyor insect swarm glyphle beraber, öyle olunca da healer üzerinde baskı kurabiliyorum healer başıma. SP'm yüksek olsa belki kullanmamayı düşünebilirim ama şu haliyle %30 dmg boost baya iyi.

Relentless seti giyince http://www.wowhead.com/?talent#0xG0uicocdhZZf0Iubuxmuh:jkf bu buildi deniycem bu arada. Sanırım 25k falan olacak full set hp'm (şu an hiç stam socket olmadan 23.7k zaten) resi. de baya artacak. DK'da çok dmg almıyor zaten ben CC'de kalmadığım sürece, 3k civarı SP'yle baya sağlam baskı kurulabilir bu buildle bence. Ama imp. barkskin olmaması düşündürücü işte.

Edit: Brambles'ı denedim bir ara da, o kadar etkili gelmedi bana, ama lock ve hunter petleri başımdan alacaksa ne güzel xD
Sosyal ağlarda paylaş

Darti said:

shippy said:

3v3dede o druid arkadaşı kullanıorum yanımızada bi tane arms warrior aldık karşı tarafın healerları paladin deilse yaklaşık 5snde ölüolar renkli ve eğlenceli bi setup oldu.

Bu hafta 150 civarı 3v3 macı yaptım resto druıdımle 5 sn de oldugum herhangi bir mac olmadı.

Feral druidle nadiren karsılasıyoruz.Cok fazla oynayan yok.Genelde healer olarak yanlarına priest alıyolar.OP bir class oldugu soylenemez ama dps i fena degil.

peqi
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Dworgian said:

abi yeni reslenmiş priest e nasıl fero vurdun :S

Adam gy'de bekliyordu öyle, comboları biriktirdim tuşa bastım? (Üstünde buff yoktu, burada dikkat edilmesi gereken nokta bu)

anladım. yeni res diince %50 hp die düşündüm de combo biriktirirken yatması lazımdı da ona şaşırdım :D
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

http://www.wowhead.com/?talent#0EM0zicoZZf0IubuxmdA0sb

Benim 2v2 ve 3v3'de kullandığım build böyle, değiştirilebilir tabii,

Bu talent agacında.

Vengeance talentının yerıne Brambles ve Moonglow a verip Starlight Wrath ı Rank 4 yaparsan daha ıyı olur.

Vengeance resto druıd ıcın cok gereklı bır talent degıl.Crıt ratıng dusuk oldugundan crıt dmg ını arttırmak pek etkılı olmaz.Onun yerıne %9 daha az mana harcarsın ve brambles ı da vermıs olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...