Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mountain o' Mounts....sonunda

EsHqUiYa

Öne çıkan mesajlar

Ne repi ya senin main karakterinin exalted olmadığı yer var mı? 6-7 binek alınan her yere hepimiz zaten exalted değilmiyiz.

En son ortalıkta bir rep sorunu vardıysa bile turnuva alanı bu sorunuda çözdü, heryere exalted olduk zaten. Netherwing'dir , kurenai'dire falan 2 senedir hep beraber exalted'ız zaten. DK'lar bile binekleri güzel diye 80 olur olmaz önce nether'e exalted oluyorlar.

Eeee daha neresi ile ilgili bir rep sorununuz var?
Sosyal ağlarda paylaş

Ehh abicim yeni char kasıp 2 günde alacak kadar da değil elbette, yoksa ne nadirliği kalırdı bu bineğin. Ama aynı charı ile TBC'den beri oynayan milyonlarca insan var oyunda. Ver onlardan birine 50k 2 saate 80+ olur binek sayıları.

O sebeple diyorum 2-3 patch sonraya bol parası olanın çok rahat alacağı bir binek olacak. Böyle bineği %310 yapmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Ehh abicim yeni char kasıp 2 günde alacak kadar da değil elbette, yoksa ne nadirliği kalırdı bu bineğin. Ama aynı charı ile TBC'den beri oynayan milyonlarca insan var oyunda. Ver onlardan birine 50k 2 saate 80+ olur binek sayıları.

O sebeple diyorum 2-3 patch sonraya bol parası olanın çok rahat alacağı bir binek olacak. Böyle bineği %310 yapmazlar.

evet haklısın 2-3 patch sonra herkes elini kollunu sallaya sallaya 100 bineğe ulaşcak, bu zaten blizzardın wowun başından beri yürüttüğü bi strateji. wow çıktığından beri aynı mantıkla ilerliyolar. kolezyum gelmeden önce algalon kesmek ve algalon droplarına erişmek oyundaki en yüksek mertebeydi (0 keeperı saymazsak). kolezyum gelince noldu? algalonu kesememiş olanlar algalonla falan uğraşmayı bıraktı, algalon droplarını ezecek droplara 10-15 dkda ulaştılar. bu sadece örneklerden 1 tanesi ve en taze olanı. benim bu konuda en nefret ettiğim şey, casual oyuncuların progress basamağında ilerletilmeden yeni patchlerle gelen basit contentlere direk atlatılması. bana göre çok yanlış ama blizzardın finansal çıkarlarına göre %100 doğru bir hareket.
Sosyal ağlarda paylaş

EsHqUiYa said:

kolezyum gelince noldu? algalonu kesememiş olanlar algalonla falan uğraşmayı bıraktı, algalon droplarını ezecek droplara 10-15 dkda ulaştılar.

Konu ile alakalı değil ve bende algalon kesemedim ama bu konuda biraz fazla saçmaladı blizzard, bunu da belirtmek isterim. Bir anda 25 man normal için 226 itemlerden 245 itemlere sıçramak çok abartı oldu.

ToC 25 normal ile 235 level itemler düşmeli idi ve hardında da 248 itemler düşmeliydi. Algalon kesmek ToC 25 man normal kesenler için hala değerli birşey olmalı idi.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

EsHqUiYa said:

kolezyum gelince noldu? algalonu kesememiş olanlar algalonla falan uğraşmayı bıraktı, algalon droplarını ezecek droplara 10-15 dkda ulaştılar.

Konu ile alakalı değil ve bende algalon kesemedim ama bu konuda biraz fazla saçmaladı blizzard, bunu da belirtmek isterim. Bir anca 25 man normalle 245 itemlere sıçramak çok abartı oldu.

ToC 25 normal ile 235 level itemler düşmeli idi ve hardında da 248 itemler düşmeliydi. Algalon kesmek ToC 25 man normal kesenler için hala değerli birşey olmalı idi.

evet konu ile alakalı diil ama şu yönden alakası var, blizzard her çıkardığı patch ile casual oyuncuları arkadan itekliyor bu şey 100 mounta erişmek ile aynı. argent tournament gelmeden önce 100 mounta erişen insanlar da vardı fakat gerçekten o zamanlar o sayıya erişmek çok ama çok zordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten onun için sürekli 2-3 patch sonrasına çok kolay olacak diyorum. Turnuva gelmeden önce ölüm kusan bir achievement idi, turnuva bölgesi ile herkez için birlikte yapılabilir oldu.

2-3 patch sonra ise sadece para ile halledilebilir olacak. Bu sebeple %310 yapmalarını beklememek gerekir. Ve dediğim gibi binek eklemeyi keserlerse 150 binek için %310 konulabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

EsHqUiYa said:

Teşekkürler. Aşırı şanssız bir adam olduğum için sadece 2 tane drop olan mount ile achievementı yapmak zorunda kaldım. Şu anda mount listem şöyle:

7 tane Stormwind bineği
7 tane Darnassus bineği
6 tane Ironforge bineği
7 tane Gnomeregan Exiles bineği
6 tane Exodar bineği
2 tane Death Knight bineği
1 Albino Drake
1 Red Drake
1 Bronze Drake
3 tane ayı (pvp, para, quest)
3 tane tek kişilik mamut
1 çok kişilik Sons of Hodir mamutu
5 tane pvp bineği
1 Cenarion Expedition hippogryphi
1 Mekgineer's Chopper
8 tane Kurenai talbuğu
2 tane Halaa talbuğu
6 tane Nether Drake
4 tane AQ40 bineği
1 Baron atı
1 Mgt kuşu
1 Glory of the Hero proto drakei
5 tane Argent Tournament parayla alınan binek
6 tane Argent Tournament 100 seallık binek
5 tane Nether Ray
8 tane Gryphon
1 tane AV bineği

Ayrıca kuş için bıkmadan benimle mgt yapan Mourngrym'e, Chopper'ı yapmak için 79 twink palasını 80 yapan Keyhusrev'e, pahalı binekleri almam için hiçbir zaman borç vermeyi esirgemeyen Klisser'e sonsuz teşekkürlerimi iletir; Deathcharger'ı 255. denemede düşüren Baron Rivendare'a saygılarımı sunarım.
yok artık 2mount dropuna sansız mı dıosun? saka artık. "ben de sanssızım sadece phoenixle tiger var zgden"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...