Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

futbolun adaleti!!!

stan-marsh

Öne çıkan mesajlar

said:
fizban, 14 Haziran 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bu bakılmadan açılan ikinci topic. e bravo.

bu bakılmadan kitlenen kaçıncı topic.. e bravo :)

BJK bi ara 90 da attığı gollerle meşurdu.. Sergen'in Rüştüye attığı gol hala hafızalardadır..

Futbolun adaletsizliğine en garip örnek ise en azından benim için Sparta Prag - Lazio maçıdır..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

apaçi yazdığın şeylerde az mantık arıyorum arıyorum ama yok be.. :) b@bsın allahına kdr yani.. nesi fantaziye kaçmış konunun? Okuduğun ettiğin yok hiçbirşeyi, "kitlensinnn nidalarından" da anlaşılabiliyo zaten bu..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

her ne kadar delikanlı tiki olsanda cevap yazacagım : ) bu konunu 3. mü 5. mi açılışı ne bırde matematıkcımısın herseyde mantık arıyorsun?[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
adama küfür ediyorum 'ohhh ohhhğssss' dio.-blackchaos[/i]
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim ne alakası var, bu konu tamamen yeni bi konuydu, ama azimle geldin içine S.ÇTIN.. ne konuşacak adamda keyif, ne post adacak adamda azim bıraktın :)

EURO2004'le, fizbanın verdiği linkle falan hiç bi alakası yok..

Neymiş ilk emir, OKU.. :)[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 14 Haziran 2004 00:36 tarihinde demiş ki:

Neymiş ilk emir, OKU.. :)

başımıza hem matematıkcı hem dıncı kesıldı adama bak :p

konuyu okudum bana göre çok 'fantezik' gelmiş olamazmı yani? illa fantezi diyince yataktamı oluyor hayallam :p[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
adama küfür ediyorum 'ohhh ohhhğssss' dio.-blackchaos[/i]
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

fantezie kaçtıysa buyrun fantezie beyler zaten olay o.yani şurda hatırlaalım dedik futbolun efsanelerini.wala kötü bi niyetim yok..
mesela gs.nin athletic bilbao.yu ali sami yende haginin akıl almaz golüyle yendiği bi maç wardı.93.dakkada deilmi apache.hani hatırlasak nolur fenamı.güzel işte..:)[signature][hline]alea iacta est...
Sosyal ağlarda paylaş

soora valeranga-bjk maçı wardırki hiçbi bjk.li hatırlamak istemez.
deportivonun iki sene önce şampiyonlar liginde bi maçı wardı yine ööle efsane bişeydi ama kimleidi hatırlamıorum.evindeidi böle 2-0danmı 3-0danmıne kurtarmıştı ikinci yarıda.ama çok ii oynamıştı
unutulmazlar arasında gs real madrid maçı wardır 2-0 dan 3-2 ye hatta 4-2dirdee ofsayttan o giden gol gaet temizdi hala yanarım..
ohoo yani.buyrun işte.[signature][hline]alea iacta est...
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşın maçları genelde adaletsiz olurdu
hep son dakikalarda ballı bi golle alırlardı[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...