Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunter'a Dual Talent Onerisi

DiadanLocke

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar bende soyle bir hunter var
Buna dual spec almak istiyorum ama nasil yapicam bilemedim. Casual oyuncuyum ama hergun wintergrasp, eye of the storm falan yapiyorum. Oyle super itemim da yok acikcasi. Marksmanship alayim diyordum pvp icin nasil olur? Bir BM durur onla oynuyorum genelde, digeri de pvp icin. Bana iyi bir dual talent build verebilir misiniz? Glyph falan neler alayim?

tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

dostum pvp için yanlışlardasın gibi geldi talentinden.. tabiki tercih meselesi

benim pve talenlerim

http://eu.wowarmory.com/talent-calc.xml?cid=3&tal=000000000000000000000000000353051010000000000000000005300002500033330532135001321

yanlız daha törpülüyorum focusdan kısıp hunting e gitmeni tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Su benim PVE talenti: PVE

Su da PVP: PVP

Nasi cok mu dandik??

Dun Heroic ToC a girdim, daha once bir kere gayet guzel bir sekilde bitirdigim bi yerdi. Dun girdim farkli bir grupla, adamlar black knighti kesemeyince benden buldular dps cok dusuk sende falan. Anlamadim daha once ayni itemlarla falan bitirdigim yer yani. Cok da kolay bitirmistik 10dk almamisti. Healer paladindi, benim pet devamli oluyor adam heal atamiyor falan. Onlarin beceriksizligi mi yoksa benim dps dusuk mu hakkaten? Hic anlamiyorum boyle seylerden, arada dungeon yapayim diyorum ona bile almamaya basladilar. Ne yapabilirim dps yukseltmek icin bilemedim?
Sosyal ağlarda paylaş

DiadanLocke, senin pet talent de yazman lazım ki yorum yapalım bm sin sonuçta..

bm ofspec olarak yapıyorum, benimkisi dps bm değil extreme solo.. dps olarak bm e geçtiğimde direk 900 dps kaybım oldu hemen döndüm survavial'a bonusları çok fena katlanıyor bi de item buildin eğer ki iyiyse çok fark ediyor, şu darkmoon card proc ettiğinde bonuslarla katlanarak %4 crit, 900 ap arttırıyor..

%48 crit 6200 ap veriyor survavialde itemlar 226-245 arası(trinketlerden biri 200) bm de pete aktardığım ap yeterli olmuyor bence..

Lopeth

senin talend güzel bence, eğer aimi render edersen daha bi hoş olur gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

DiadanLocke said:

Su benim PVE talenti: PVE

Su da PVP: PVP

Nasi cok mu dandik??

Dun Heroic ToC a girdim, daha once bir kere gayet guzel bir sekilde bitirdigim bi yerdi. Dun girdim farkli bir grupla, adamlar black knighti kesemeyince benden buldular dps cok dusuk sende falan. Anlamadim daha once ayni itemlarla falan bitirdigim yer yani. Cok da kolay bitirmistik 10dk almamisti. Healer paladindi, benim pet devamli oluyor adam heal atamiyor falan. Onlarin beceriksizligi mi yoksa benim dps dusuk mu hakkaten? Hic anlamiyorum boyle seylerden, arada dungeon yapayim diyorum ona bile almamaya basladilar. Ne yapabilirim dps yukseltmek icin bilemedim?

PVE talentin yanlış ,BM zaten kötü bir seçim PVE için ,SV daha mantıklı bir tercih olurdu .Bu talent ile dps yapamazsın .Eğer ben Bm oynarım diyorsan aşağıdaki linkteki gibi değiştir Talenti BM PvE

Hit cap 263 değilse MM da focused Aim i 3/3 yap

Pet secimin yanlış wolf PvE için en iyi petlerden birisi Bm e devam diyorsan cat te kullanabilirsin yada Devilsaur tame et, hit boxı hala aynımı bilmiyorum çok cabuk ölüyordu ama Damage baya sağlamdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

dostum pvp için yanlışlardasın gibi geldi talentinden.. tabiki tercih meselesi

benim pve talenlerim

http://eu.wowarmory.com/talent-calc.xml?cid=3&tal=000000000000000000000000000353051010000000000000000005300002500033330532135001321

yanlız daha törpülüyorum focusdan kısıp hunting e gitmeni tavsiye ederim

Hawk eye yerine trap master 3/3 daha iyi olur black arrowda % 30 damage artışı sağlıyorsun ,Range artışı sana extra Dps sağlamaz. Aimed shot PVE de pek efektif değil çok mana harcıyor artı rotasyonu bozuyor, ben multi kullanıyorum Aim shot yerine .Hit capı doldurduğunda improved hunters mark yada improved aspect of hawk a verebilirsin .

Buda benim PVE Talentim PVE SV

Biraz farklı bir Sv buildi ,mana sorunum hiç olmadığı için hunting party i 3 lemedim % 3 agi kaybım var ama çok önemli değil improved aspect of hawk tan gelen Haste ile o açık fazlası ile kapanıyor.Dün akşam MM denedim ama alışmadığım için rotasyona pek fazla kullanışlı olmadı benim için artı armor penetration gitmek lazım şimdi bi ton masraf :D değmez yani
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Burning+Legion&cn=Diantha&gn=Coexist
char bu bm yi sadece arada bgler icin kullanıyorum bide exotic petler icin, survival pve sadece daily ins yapıyorum normal 10-25 yapmıyorum.Sonuçta alt charım talentler nasıldır, pet olarak cat var onun talentleri nasıldır, dogrumu yanlış mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...