Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EuroBasket'09 Türkiye - Litvanya 07/09/09 22,15

Fistan

Öne çıkan mesajlar

keldron said:

Oguz Savaş iyi oynamasa çok kötü durumdaydık.ne olursa olsun ismi bile yeter Okur un.Oyun kurucularımız ne yazık ki kötü ilk yarı 4 assist yapmamızdan bu darahat anlaşılır bir şey.Kerem Tunçeri nin bırak günü gününe dakikası dakikasına uymuyor.Engin Atsür keza cok tecrübeli degil.Ben ne yazık ki begenmiyorum en azından sert savunma yapıyoruz.
Ben yine de oyun kurucularımızdan memnunum zira mesela Ender çoğu oyun kurucunun yapamayacağı işler yaptı bugün Bulletride : ) sarunas jasikevicius ya da Diamantidis olsun kadromuzda ben de isterdim.
Bence bu kadar küçümsemeyin milli takımı rezil olunacak bir durum yok yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Litvanya karşısında böyle bir basketbol kesinlikle beklemiyordum;ama aşırı sert savunma yaptık ikinci yarı helal olsun.Yüzdeli attık ama o da baya etkili oldu.Hidayet ve Ersan ın yanına destek gelirse skor anlamında ve savunmayı sert tutarsak sanırım çok iyi işler yapabiliriz.Bu arada ne yüzdeli serbest atış attık ya :D.

Murat Murathanoglunu da özlemişim baya.Her maç hakeme çıkışmasa olmaz ama :).Bi ara çıldırdı sdf.Murat Kosova da maç anlatırsa çok daha keyifli bir turnuva olur kanımca.
Sosyal ağlarda paylaş

murat murathanoğlunun gazına gelip de hakeme laf etmenin manası yok gayet iyidiler. iki tarafa hatalı düdkler çaldılarr, veya çalınası düdkleri çalmadılar ama tarafsızdılar hep.

enderin oyun kuruculuu iyi sayılmaz ama guard olarak çok iyi. zaten türk oyun kurucu bi tutku açık var onu da milli takımda hiç hatırlmaıyorum.

sinan güler çok iyi. kardeşi de çok iyi ama yok o.güler kardeşler şeklinde 2sini de görmek isterdim takımda.

semih erden i aldın hadi bişey demiyorum da hayatında basketbol namına ciddi bir organizasyonda hiçbir varlık gösterememiş barış hersekin orda ne işi var anlamıyorum. hüseyin beşoku alsan hatta asım parsı bile alsan daha faydalı olur.

mehmet okur bu takıma benchten gelse bence çok güzel bi takımımız olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

duyanda daha dün eline top almış sanır. adam yıllardır verilen hiçbir şansı değerlendiremiyor. ne efeste bişeyini gördük ne milli takımda. ayrıca artık 21 yaş genç falan değil. yani genç tamam ama bir bahane değil. ayrıca dediğim nesi yanlış, onun yerine işe yarıcak biri olsa fena mı olurdu.

hem elma armut nerden çıktı anlamadım? bunların hepsi basketçi değil mi yahu? genç ve tecrübesiz olunca avansla falan mı başlıyoruz maçlara?
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene ligimizde gerçekten cok iyi bir performans gösteren cevher özerin alınmaması cok büyük ayıptır hem atletizmiyle takıma enerji getirirdi hemde geliştirdigi şutlarıyla takımın skor gücünüde arttırabilirdi çok büyük yanlıs bekir yarangüme veya barış hersek'i alıcagına cevher'i al
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...