Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EuroBasket'09 Türkiye - Litvanya 07/09/09 22,15

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Yalnız bu turnuvaya gelmeyen oyunculardan, all-star çıkar.

Calderon
Nowitzki
Siskauskas
Kaukenas
Majihauskasdkashd
Sarunas
Pietrus
Kirilenko
Mehmet
Luol Deng
Ben Gordon
Kaman
.
.
.

Şu an turnuvaya en hazır takımlar Slovenya ve Hırvatistan, ama basiretsiz arkadaşlar oldukları için bunlar İspanya-Yunanistan/Litvanya finali gider.

Letonya ve Makedonya'dan süpriz işler bekliyordum ama ezildiler direk eksik rakiplerine karşı
Sosyal ağlarda paylaş

Mehmet Okur un olmaması daha iyi bence Hidayet ve Mehmet in aynı beşte oynadığı milli takım son yılların en kötüsüydü.Kerem Tunçeri Engin Atsür ve Ender in neresi kötü yahu oyun kurucularımız da gayet iyi.Mehmet Okur dan ziyade Kerem Gönlüm e üzüldüm ben.

Bu maç başabaş gider sonuna kadar Litvanya da biz de oldukça sert savunma yapıyoruz hata yapmamak lazım.Son dakikaları iyi oynayan alır maçı.

Siskauskas ve Sarunas neden yok?
Sosyal ağlarda paylaş

_Mikael_ said:

Mehmet Okur un olmaması daha iyi bence Hidayet ve Mehmet in aynı beşte oynadığı milli takım son yılların en kötüsüydü.Kerem Tunçeri Engin Atsür ve Ender in neresi kötü yahu oyun kurucularımız da gayet iyi.Mehmet Okur dan ziyade Kerem Gönlüm e üzüldüm ben.

Bu maç başabaş gider sonuna kadar Litvanya da biz de oldukça sert savunma yapıyoruz hata yapmamak lazım.Son dakikaları iyi oynayan alır maçı.

Entin Atsür'ün kariyeri sürekli geriye gidiyor böyle (td).Bana göre Tanjevic kontenjanından kadroda, utanmasa Cenk'i de çağıracak.

Ender ailelerin çocuklarını basketbola teşvik etkemeleri için yeterli bir sebep, bu adam burdaysa benim çocuğum niye olmasın diye.

Kerem Tunçeri turnuva havası yeterince solumuş bir adam, oyunu soğutma savunma anlamında artıları olur.

Ayrıca varsın rezil olacaksak Mehmet ve Hedo birlikteyken olsun bu, futbolcu Türk basını gibi "vay efendim Memo Utah'da azıyor, burda pısıyor" demem ben.En azından Mehmet'in ağırlığı çok farklı konuma sokar maçları.

Sarunas'a takımdan izin çıkmadı, Siskauskas ise açık ara en sevdiğim Avrupalı oyuncudur.Biraz oynamak istemedi, raporlarla bahane etti.
Sosyal ağlarda paylaş

_Mikael_ said:

Oguz Savaş iyi oynamasa çok kötü durumdaydık.ne olursa olsun ismi bile yeter Okur un.Oyun kurucularımız ne yazık ki kötü ilk yarı 4 assist yapmamızdan bu darahat anlaşılır bir şey.Kerem Tunçeri nin bırak günü gününe dakikası dakikasına uymuyor.Engin Atsür keza cok tecrübeli degil.Ben ne yazık ki begenmiyorum en azından sert savunma yapıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...