Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok pis stressliyim şans istiyorum..

Dolis

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar evet patinin 2009 şanssız insanı olarak beni seçebilirsiniz özel bi ünide burslu okuyodum ve burs kaybetme ortalaması 2.00 benim ortalamam 1.99 :D kurula kaldım bi kaç güne belli olur tahminimce ama uyku bile tutmuyo. Lan niye çalışmadın dersenizde şöle özetliyim güzel sanatlarda okuyorum okula başladığım ilk dönem final haftasında sağ elime(çizim yaptığım elim) 9 dikiş atıldı görülmez bir kaza üzerine eee diğer 3 dönem dersenizde 4. dönemimdede arabayla kaza geçirip boynu sakatladım yine çizim yapamadım. Sizce bunları kurula sunummi devlet hastanesi raporlarıyla yoksa oha o puanada almazlarmı diyosunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi öss ye tekrar girene kadar 3. sınıfa geçmişim yaşımın çok ilersindeyim :) 15 milyar yılda kazanmaya bakarım daha hızlı olur :D Yada bankadan kredi çekip öderim sonra o krediyi taksitle öderim napcam başka 2 yılım boşamı gitsin?
Sosyal ağlarda paylaş

kişisele açsaydın neden çöpe açtın.
nese yine de ciddi cevap vereyim.
bence 1.99 ile raporları sunarsan falan insiyatif kullanarak bursunu almayabilirler.

tabi okuldan okula değişiyor.bazıları burs almak için herşeyi yapıyor biliyosundur.müsamaha göstermiyorlar.

bence raporlarını kesin ver.işini sağlama al.
Sosyal ağlarda paylaş

Suncam suncam şimdi koşturmaya başlarım hastanelerden o tarihle ilgili rapor alamıyomuyuz çünkü kazaları geçirdiğim tarihte bütün bölüm yavşaklık yapmıştı nasıl yapmıştı derseniz raporları okula ver biz bütün sınavlarını bir güne koyalım dediler nasıl dedim dikişlerimin alındığı gün 8 ayrı sınava giricekmişim kısıtlanan zamanlarmı diyim o acıyla saatlerce çizim yapmammı diyim gece uyumadan proje yetiştirmeye çalışmammi diyim bende o elle girip alayından dd- ff tarzı şeyler aldım bi iki insan olan hoca geçirdi cc ile falan . Şimdi o raporları ben tarihleri versem hastaneden alırmıyım çünkü 2 sininde tarihini biliyorum :D Hatta ilk kaza 01.01.2008 :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

rapor sunarsan alıcaklarını sanmıyorum.

ama alırlarsa iki seçeneğin var işte ya bastırcan parayı öyle devam ediceksin ya da tekrar öss yolları taştan.

Abi 2 yıl geriye düşmek varda şöle bi seçenekte var mimar sinan a öss ile girsem hocalarımız msü ile tamamen aynı acaba o dersleri o hocalardan aldığıma dair kağıt bilgi versem o derslerden muaf olarak 3. sınıfa devam edebilirmiyim?Yada Parayı babam bastırırda adama hiç yük olmak istemiyorum zaten kriz dönemi sıkıntıda bide okulu ödiyemez şimdi pfff...
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

rapor sunarsan alıcaklarını sanmıyorum.

ama alırlarsa iki seçeneğin var işte ya bastırcan parayı öyle devam ediceksin ya da tekrar öss yolları taştan.

Abi 2 yıl geriye düşmek varda şöle bi seçenekte var mimar sinan a öss ile girsem hocalarımız msü ile tamamen aynı acaba o dersleri o hocalardan aldığıma dair kağıt bilgi versem o derslerden muaf olarak 3. sınıfa devam edebilirmiyim?Yada Parayı babam bastırırda adama hiç yük olmak istemiyorum zaten kriz dönemi sıkıntıda bide okulu ödiyemez şimdi pfff...
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

Dolis said:

Şimdi o raporları ben tarihleri versem hastaneden alırmıyım çünkü 2 sininde tarihini biliyorum :D Hatta ilk kaza 01.01.2008 :D

valla şaka gibisin.ben de raporun var sandım.
geçmiş tarihe rapor vermiyorlar.hem de taa 2008.

yaw yok o tarihte alınmış var zatende kaybettim yenisini çıkarttırırmıyım diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

PATA said:

Senin yine bi tarafların sakatlanmışta bursunu almışlar..Benim ortalamam son dönem 0.69 geldi ne var ne yok aldılar bide burlu okuduğum senelerin parasını istiyor çakallar..

o Nası bi saçmalık ya şikayet edebilirsin öle bi şeymi olur biz yanlışlıkla verdik birader senide tongaya düşürdük öde bakalım varmı lan öle bi şey...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...