Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torchlight

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

az önce indi, bi çırpıda lvl 13 oldum fekat baştaki görevlerden birinde elemanın birini asistlememizi söyledi bi hatun. elemanı buldum fakat gelmedi benimle. en sonunda da hatun başka bi yerde çıkıp neden ölmesine izin verdin diye zırladı :s bug oldu herhal. neyse devam D:
Sosyal ağlarda paylaş

benim bu oyunla bi sorunum var...

fate ve fate2'de de ayni sorunu yasiyodum.

notebookta oynamaya calisiyorum, lenovo 3000 n200 alet (ekran karti nvidia geforce go 7300). cok super olmasa da, hersey mediumda rahatca oynuyorum. sorun su ki, 5 dakika icinde butun fanlar cilginca bagirarak aleti sogutmaya calisiyo, ama beceremiyo. en sonunda alet kapaniyo. ayarlari en dusuge getirip 640x480 bile oynasam sorun ayni. isin ilginc yani, oyunda hic bi yavaslama yok, hic bi sorun yok, frame atlama yok, ama cok isiniyo.

alet cok dandik cok eski diycem, ama left4dead, resident evil 4 vs dahil bi suru daha zorlayici oyunu sorunuz oynuyorum.

nedir? patch mi gerekiyo, yeni surucu mu gerekiyo bilen var midir? fate icin nette arastirmistim bulamamistim bisey, hala da bulamiyorum bu sorunu yasayan baska kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

bi arkadaşım evde notebookun altına buz torbası koyuyodu 3 tane almıştı 20dkkada bi değiştiriyodu sıkıcı bi çözüm ama işe yarıyo dediğim gibi fanlı bi dock alırsanda işini görebilir.

Edit: Eczanede jel şeklinde satılıyor ince genelde mavi yeşil renkte bir naylonun içinde jel buzluğa atıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

aksam dl e bıraktım buda gorunce sabah aiona girmeden bi 5 dakka bakayım dedim (saat 11 gibi) sonrasını hatırlamıyorum annem aksam yemegine cagırıyorde ...

biraz daha zoom out, adam gibi bir map ve biraz "blizzard" polishinden gecmis olsa Diablo 2.5 denebilecek bir oyun olmus

Tavsiye ederim,

ben de bir kat daha aşağıya iniyim diye diye 22. kata indim eheh
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna kolay demistim ama Gordraki kesene kadar canim cikmisti. simdi dusununce insallah hardda baslamamissinizdir :)

35. katta son boss olarak geliyor karsimiza ana hikayede. 1000 den fazla mob summonluyor cani inmiyor kendini healliyor ve damage feci veriyor. ragnarosdan daha zor :P

sonrasinda bir baska alanda yeni bir mahzen aciliyor.

ama sanirim bu alan grind ve levelling bolgesi gibi bir sey gene questler var ama bakalim ana bir hikaye daha olacakmi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...