Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi gerizekalı programlıyor bu oyunu

Popeye

Öne çıkan mesajlar

hem L2 yapımcılarından hemde çinli farmerlarda iyice nefret ettim bugün

1 tane salak çinli farming takılıyor(başka bir accountla bi char yaratıp onuda peşine takmış böylece aşşagıda yazdıgım olayın aynısını kendisine yapamadım)

eleman direk geldi trade ve part inv. çekti
ve oyunun en büyük salaklıgı ortaya çıktı ( daha önce hiç görmemiştim) party olayını kapattım ama o da nesi tradele ilgili bişey gözükmüyor ve ben mal gibi trade yapıyorum gözüküyorum oyun tarafından

loot alamıyorum kıl oldum
sonra dayanamadım artık gittim adama saldırdım elli kere missledi herif, kesin öldürürüm diye düşünürken ikinci salaklık çıktı ortaya soulshot,potion falan kullanamıyorum ama adam çatır çatır kullanarak gebertti beni

ya nasıl salak bi sistemdir bu, büyük ihtimalle benden başka çogu kişiye yapılmıştır ama bu salak L2 yapımcıları hiç mi el atmıyor buna ya

resmen kafayı yememe az kaldı
açıkcası artık agızlarıyla kuş tutsalarda çinli farmerlara olan nefretim hayli arttı

neyse asıl konuyu açmamın nedeni bu salak olayı restart dışında engellemenin bir yolu var mı ?[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.

[Bu mesaj Popeye tarafından 14 Haziran 2004 03:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya page atsaniza @#$@$ settiminin oyununda. gelsin gm basin kalayi ben artik ole yapiyorum, ne bu rezilliktir die. Kucuk adamlra konusunda eger bir pislik vs yapmaya calishiyorsa `ta ma de` ile selamlayip party trade yapiyorum ne bilim ona ks yaoiyrum bildigim butun pislikleri yaopiyorum @#$@$ cekik gozlulerine.[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

ya gmlerin dunyadan haberi yok su bug kullanıyo dıyosun tıntın su bot kullanıyo dıyosun tıntın su konu hakkında bir problemim var diyosun git siteye bak dıyo sanki sitede yazıyoda, su oyunda stuckbugundan,partybugundan,selfresden defalarca kez uyarılıp hala oynayan adamlar var peki ncsoft napıyo ? aptal aptal announcment yapıyo i,ste biz abuseun her turlusune karsıyız yakaladıkmı operiz gibisinden sonra gidip maxzoom kullanan birini banlıyo oda foruma ss koydugu icin olmaz bu oyuna L1 deki kurallar sart bak bakalım o zaman scam,grief,abuse vs kalıyomu resmen grief ve scam destekleyen bir sozlesmeleri var[signature][hline]Arthad LvL 56 Silver Ranger @ kain
RANG RANG
Sosyal ağlarda paylaş

shu aptal murder systemi olmasa gm paga mage atmicam da adami oldurursun sonra av partisyi yaparlar senin icin. bugune kadar cok bot banlattim ben. israrla gm cagirip bekliyorum.trade / party ye bishi yapamiyoruz diolar o yuzden bende yakaladigim cekik gozluye ayni sekilde yapiyorum. diceksiniz ki yok abuse hede hodo biktim ha ben ya cekik gozluler valla, racial enermy ilan ettim cinlileri,
gecen birisi bagiryordu curuma da
`join my curusade for the chinese` die
tum millet bikmiosh duyrumda isyanlarda. ya cinli serveri acicaklar topumuz rahat nefes alicas yada 3-4 ay sonra kimse kalmicak cinliler birbirlerine ks yapicaklar.[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

force logout u cinliler uzerinde denemek cok zevkli =) trade olayıda cabasi, atese atesle karsilik vercen eger bot kullanıyorsa sende onun bolgesinde kullan, ben kac tane cinli kovdum cogu cinli artık gelip rang rang bile demiyor selam verip geciyorlar.

Otoriteni kurarsan bisicik olmaz. Amerikalılara karsıda cinli gibi davrancan tamamdır =)[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca GM lerin abuse bug reportlarla ilgilendiği 3 server var onlarda son açılan 3 server özellikle hinmedith gayet clear bir server en ufak bot, abuse report da geliyorlar..

Bartz da tam tersi, GM lerede hak veriyorum hangi birinle ilgilensinler çoğu çinli adena farmerlar çift account kullanıyor her günkü gelen parayı 2. account a geciriyorlar böylece chari banlasada max. 1.5m kaybetmiş oluyorki (weapon armor parası) bu 4-5 günlük farming demek..

Kısaca yeni başlıcaksan hinmedith de başlıcan ve bu char transfer olayına bu yüzden karşıyım böylece diğer clear serverlarda duper ve farmer charlar tarafından işgal edilecek.[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

bana kalırsa bu bot olayları gmlerinde işine geliyor
çünkü çoğu bot kullanan kişi yani bu farmerlar 2-3 account kullanıyor dolayısıyla firma daha fazla para kazanıor
ayrıca bu para satışı oyuna daha fazla adam çekior şöyleki yeni başlayan biri eğer cebinde 80 doları varsa hiç kasmak zorunda deil gider 2milyon adena alır paşa paşa oynar oyunu hiç zorlanmadan dolayısıyla daha çok account demek farmerlar
ve daha çok para lineage e[signature][hline]homo homini lupus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...