Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 2 (yada ToB) Multi yeniden

axedice

Öne çıkan mesajlar

Apache nasıl bi fighter düşünüyosun sen? Düz kensai barbar multiclass?
Sana ranger priest diye süper bi multi kitimiz var ondan versek?[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Ben iki kişi geliriz demiştim fakat, sanırım gelemicem
Çünkü benim bilgisayarda oyun yüklenmiyor (cd den değil, garip bi hata veriyor)
Arkadaşın evinde iki bilgisayar var ikimiz ordan girecektik fakat adsl saolsun bi kıllık yaratmış adamın internet i yok...[signature][hline]avatar
BonePART, 06 January 2004 02:20 tarihinde demiş ki:
amcig aman magici de aliriz
Sosyal ağlarda paylaş

Yok geç kalmadın. Eğer oyuna dahil olmak istersen bi karakter yaratırsın ben editörden xpyi bizimle aynı seviyeye getiririm. Zaten Irenicus' Dungeon dan daha yeni çıktık, pek ilerlemedik yani. Bu arada karakterler:
Ben: Sorc
Tarist: Berserker
Lancelot: Archer
Apache: Swashbuckler
Karakterinden memnun olmayan varsa yazsın, yine editörden bi iki ufak değişiklikle hallederiz. Bide oyun biraz yavaş ilerliyo sanki, apache sen bi tutoriallara baksana:). Ben bu akşam 6dan sonra hep online olucam, icqdan ulaşırsınız. #:60160161[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Coupling var şu anda, şöyle 10 gibi biter başlarız. Ayrıca 1 de 2de uyku bastırması nedir genç insanlarsınız cık cık[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

İstemez miyiz :) Yanlız sadece SoA yüklü olması lazım, throne da olduğu zaman versyon hatası veriyor. Hazır karakterler de var seç beğen al (tabi oyundan çıkan birinin karakteri yerine sıfırdan da yaratabilirsin, editörden xp item işini hallederiz)
Ben yine veriyim icqyu:60160161 oyuna dahil olmak isteyenler ulaşsın bana. Şu anda De'Arnise Hold'un 2. katını temizledik, fazla ilerleyemedik yani.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...