Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evde yalnız...

napae

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

Chiptech said:

siz fakir antalyalılar arasında moda olabilir, de burada biz öyle ucuz şeylerle prim yapmıyoruz fistanım.

bu da olmadı.
bu tarzda biteli baya oldu.

benim mesajımın üstüne ayar verebilmek için anlamsız bir mesaj atıp sora onu editlemek o kadar sıkıcı ki bundan sonra böyle klişe cevaplarını gördüğümde bunu hatırlaman için sana seni quotelayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

... kaldığı zaman müziği son ses açıp abuk subuk danslar yapan tek kız ben değilim.

di mi lan?

abuk subuk dans ama, cameron diaz'ın charlie's angels'taki dansı gibi. sdjfk

Didem çok salak bir kızdı.

Örtmenimiz fen bilgisi dersinde bize cendereleri anlatıyordu, dedi ki "Cendereler yapılırken içinde hiç hava kalmaz, hava basıncı oluşturmasın diye". Didem parmağını kaldırdı. Örtmen söz hakkı verdi Didem'e. Didem de işaret ve orta parmağını birleştirdi, baş parmağını da onların ikinci boğumuna koydu ve "Şu kadarcık da mı hava kalmaz" dedi.

Sınıf örtmenimiz salaklarla süperleri aynı sıraya oturtarak sosyal darvinizmi engellemeye çalışırdı. Benim de yanıma salak kontenjanından Didem otururdu. Tarım sınavı olurken bu yanımda sıranın altından kitabı açtı. Tüm sınavı kitaptan bakarak yaptı. 100 üzerinden 30 aldı.

İşte bu Didem bir gün bana dedi ki "Hayatta en çok zevk aldığım şey Kral TV açıkken odamın camını açıp dans etmek".
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...