Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account suspended :(

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:

Your Freedom kullaninca, WoW sunucusuna, programin sana sagladi IP'den baglanmis olmuyor musun? Eger boyleyse, cakal online traderlar da bu IPleri kullanarak is yapiyorlardir, adam bodos girmiyor, takibi zor olsun diye YF'den giriyordur mesela.
Blizzard da bi IP'de sorun bulunca ondan girmis tum accountlari suspend ediyordur direk ki mantikli yani napsin adamlar.

Olur mu abi öyle iş. Nasıl mantıklı. Statik ip yok bende mesela. Lavuğun biri giricek bir ip den yapıcak trade sonra ben reset atıcam modeme şansıma o ip denk gelicek bana. Benim suçum ne bu durumda ?
Sosyal ağlarda paylaş

Yf actigin zmn yf sunucusunun oldugu ülkeden baglanmis gibi oluyorsun. Sunucu degistirdiginde yada yfsiz girdiginde bakıyo adamlar 5 dk arayla aynı acc den 1 almanyadan 1 tr'den baglanılmıs. powerleveling den fln suphelenip kapıyorlar die biliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
bu sorunu tekrar yasayan varmi freedom kullaniyorum ara sira ip degisdiriyorum son gunlerde almanya ipsi ile giriyorum ve bugun ban yedim..Bunu nasıl cozecek freedom kullanmicazmi yani ? Madem freedom yok lag olayına cozum bulsunlar freedom bile lag oluyor anlamiyorum ya lanet olsun..
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Hergonan said:

b1ue said:
300-400 ms ile oynamaktansa hic oynanmamak

wtf?
benim pingim ortalama 600ms, ve hic sorun yasamiyorum.

abi çok merak ettim raid yapıyor musun?

raidde 600 ms ile nasıl sorun yaşanmaz ya:S

baddies :p

Ben değiştiriyorum hiçbir sorun olmuyor ha tabi 1 dk içinde bir onla bir bunla bağlanmadım hiç, ben ip değiştireceğim zaman 5-10 dk ara veriyorum. En iyisi trial hesap alıp bütün serverları sırayla deneyip en iyi latencyi aldığın serverdan bağlantı yapmak olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...