Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Kac Soru

Gulay

Öne çıkan mesajlar

Selam,

iki sorum var,

1- atlas park 1 ve atlas park 2 gibi 1 ve 2 si olan yerlerin farki nedir?

2- her iki lvl de bir skill alabiliyorsunuz, sonucda ben invul ve super str olan bi tanker yaptim, buna bi de jump i ilave ettim. benim alacagim skill puanlari bu 3 power inda tum ozelliklerini acmaya yetecekmi? sonra yuksek bir lvl da iken puan olmadigi icin sonuncu invul power i acamamak gibi bir durum olabilirmi?

Gulay
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda en fazla 40 lvl oluyorsun.Yani 20 power alma hakkın oluyor.basta primary ve secondaryden 1er aliyorsun.primary ve secondaryde 10ar power var.bir de travel powerlar var.2tanede öyle.yani hepsini alabilirsin.
diğer olayi bende bilmiyorum hep1e gidiyorum ben.[signature][hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse

[Bu mesaj EarS tarafından 14 Haziran 2004 12:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gulay, 14 Haziran 2004 12:19 tarihinde demiş ki:
Selam,

iki sorum var,

2- her iki lvl de bir skill alabiliyorsunuz, sonucda ben invul ve super str olan bi tanker yaptim, buna bi de jump i ilave ettim. benim alacagim skill puanlari bu 3 power inda tum ozelliklerini acmaya yetecekmi? sonra yuksek bir lvl da iken puan olmadigi icin sonuncu invul power i acamamak gibi bir durum olabilirmi?

Gulay

1. Hiçbir farkı yok aynı yerler aynı moblar, bölgelerde yığılma olmasın diye 2 tane birbirinin aynı bölge açılıyo, ama AP1de olan AP2dekini göremiyor. Betanın son akşamı bazı bölgeler, 4e kadar çıkmıştı.

2. Detayları veriyorum:

New Powers:
The character gains a single new power of their choice every even level to 32, then every three levels
afterwards to level 47. The last power is available at level 49. (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
26, 28, 30, 32, 35, 38, 41, 44, 47, 49)

New powers much be chosen from what is available at that level (see below):

Primary Power Availability
· Character Creation: 1st and 2nd powers
· Level 02: 3rd power
· Level 06: 4th power
· Level 08: 5th power
· Level 12: 6th power
· Level 18: 7th power
· Level 26: 8th power
· Level 32: 9th power

Secondary Power Availability
· Character Creation: 1st power (mandatory choice)
· Level 02: 2nd power
· Level 04: 3rd power
· Level 10: 4th power
· Level 16: 5th power
· Level 20: 6th power
· Level 28: 7th power
· Level 35: 8th power
· Level 38: 9th power

Power Pool Availability:
Power pools become available as power choices starting at level 6. A character can have a maximum of
four different power pools, and each pool has four different powers to choose from.

· 1st and 2nd powers in pool are available immediately. Choosing a power ‘opens’ the pool
· 3rd power available at level 14, as long as the character has at least one other pool power.
· 4th power available at level 20, as long as the character has at least two other pool powers.
[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

[Bu mesaj DA2019 tarafından 14 Haziran 2004 13:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu seviyeler harici 3,5,7,9 gibi tek sayılı seviyelerde 2 tane yeni enchantment slot alabiliyorsunuz. 30dan sonra 3er tane alıyorsunuz. [signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

[Bu mesaj DA2019 tarafından 14 Haziran 2004 13:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gulay, 14 Haziran 2004 12:19 tarihinde demiş ki:
Selam,

iki sorum var,

Gulay

said:
Erutan, 07 Haziran 2004 17:46 tarihinde demiş ki:
ayrıca bişey daha diyim cok gülmüştük biz adamlarla

bu atlas park 1 atlas park 2

king's row 1 2 falan eğer grupsanız bi tane belirleyin yoksa ayrı bi yere cıkıyorsunuz mesela siz 1 e onlar 3 e tıklarsa sen 1 de onlar 3 de oluyor bi ara 25 dakka boyunca adamlar geliyonmu geliyonmu dediler bana sonra ben king's row dayım dedim hangisinde dediler 2 dedim Direk disband hehe bunlara dikkat edin justice varken atlas park 1 2 full oluyordu ben oynarken hey simdi acep full oluyormu atlas ı 8 emi ne cıkardıydılar bunlara dikkat edin indoor missionlarda fitil ediyor mission complete oldugu zaman atıyorum AP 1 falan yazınki ayrı ayrı yerlere gitmeyin
[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Cable Mail
Aysikyu
Click Me And Type Something
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Benim bir sarisin oldugumu dusunurseniz, kisaca anlayabilecegim sekilde;

tum powerlar lvl i geldikce seciliyor, yani lvl 40 oldugunda ayy, keske seconday de sunu secmeseydim de bunu prima a koysaydim falan gibi bisey yok, toplam 4 power set var, ve hepsi lvl ile orantili olarak seciliyor, acikta kalan power olmuyor, dogru mu?

Gulay
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır, kalkıp da 4-5 tane transportation skill (flight, teleport, jump...) alırsanız diğer güçleri almaya imkanınız kalmaz.

coh.warcry.com adresinde bir karakter yaratma programı var, onu indirmeniz karakter yaratırken bir fikir sahibi olmanıza yardımcı olur.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...