Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu soruda ne diyor

Fly

Öne çıkan mesajlar

Fly said:

"şirket tarafından yönetilen enformasyonun hacmini ve dinamikliğini inceleyin"

cevap olarak neler yazabilirim buna şimdi ben

Şöyle düşünülebilir,şirketin elindeki bilginin miktarını yani şirketin alanı nedir bilemiyorum ama piyasayla ilgili veri olur,ürünle ilgili teknik bilgi olur vs.

Dinamikliği derken ise adı üzerinde zaten bilginin güncelliği,değişen şartlara uyum hızı yani atıyorum teknolojik değişime entegrasyon hızından tut finansal verileri okuyup pozisyon almaya kadar gider bu.

Yani bu soruya cevap vermen için bir case olması lazım neyine cevap vereceksin anlamadım ?
Sosyal ağlarda paylaş

staj defterimde yanıtı olması gereken bir soru da.
pek bir şey yazamaaycağım sanırım, gizli bilgi veremeyiz diyorlar :

başka bir yöne çekebilmek mümkün mü soruyu ? yoksa çok iyi teknoloji var burada gibisinden sallamam gerekecek de
Sosyal ağlarda paylaş

savunma sanayi, verdikleri departman mühendislik & ar-ge, devre mevre tasarlanıyor, yazılımı yapılıyor vs

uydu haberleşme, radar sistemleri gibi bissürü şey yapıyorlar da işte en fazla sitesinde ürün kataloğu var (direk adresi verecektim de, arda bey korkusu)

google'dan ürünlere bakıp en yenilerini deftere yazıp çok dinamik burası desem tutar mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

savunma sanayi, verdikleri departman mühendislik & ar-ge, devre mevre tasarlanıyor, yazılımı yapılıyor vs

uydu haberleşme, radar sistemleri gibi bissürü şey yapıyorlar da işte en fazla sitesinde ürün kataloğu var (direk adresi verecektim de, arda bey korkusu)

google'dan ürünlere bakıp en yenilerini deftere yazıp çok dinamik burası desem tutar mı ?

Çok sallamaya müsait bir alan ve departman.

Direk yağdır,stajda bulunduğum süre içerisinde gözlemlediğim kadarıyla şirket dünyada meydana gelişen teknolojik gelişmelere son derece duyarlı,sadece gözlemlemekte değil bu enformasyonun şirkete entegrasyon süreci de çok hızlı ve sorunsuz vs. bunu anlamamda tabii ki AR-GE departmanında bulunmam çok yardımcı oldu da diyoruz ki bulunduğumuz departmanın kıymetini bildiğimiz,pür dikkat çalıştığımız ve sürekli birşeyler öğrenmeye çalıştığımız düşünülsün. (Bu kısım enformasyon dinamikliği konusunda şirketi yıkama yağlama kısmı)

Savunma sanayi sektöründeki şirketlerin geniş ürün yelpazesi olur,ki söylemişsin."Enformasyon hacmi" konusunda da şirketi bu kısımda yüceltiyoruz.

Ürün çeşitliliğinden bahsediyoruz,ürünlerin kalitesinden ve rekabet gücünden bahsediyoruz,bu kadar çeşitli ürün üretilmesine rağmen kaliteden asla ödün verilmediğini söylüyoruz.

Kafana göre de sallarsın zaten birşeyler artık neler gözlemlediysen.

Eğitime açsaydın da post kassaydık bari :(
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

"şirket tarafından yönetilen enformasyonun hacmini ve dinamikliğini inceleyin"

cevap olarak neler yazabilirim buna şimdi ben

"Şirkette yönetilen bilgi akışının değişkenliğini ve hacmini inceleyin" demek istemiş şair. Belki soruya farklı açıdan bakmak cevabı bulmana yardım eder :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...