Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2004'teki Favoriniz?

dooman

Öne çıkan mesajlar

Herkes liglerindeki başarıya bakarak ispanya, italya, almanya, ingiltere alır diyor fakat benim favorim çek cumhuriyeti. grupta hollandayı ezdiler, ara maçta bizi de dağıtmışlardı çok iyi top oynuyolar ve koller rosicky nedved gibi yıldızlarla bu sene alırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hatırlatmayın.üzülüyorum sinirleniyorum.

hele bide eurosportta 2003'ün en büyük spor olaylarında,schumacher'in 5. şampiyonluğunu,beckham'ın transferini,jordan'ın basketbol'u bırakmasını falan geride bırakıp yılın spor olayını türkiyenin letonyaya elenmesi seçmişler. nası utandım duyunca anlatamnam.

şerefsiz adam.azıcık şerefi olsa istifa ederdi.neyse şimdi...[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Bilmiyorumki kafam çok karışık.?
Sosyal ağlarda paylaş

Group A
Portugal
Greece
Spain
Russia

Group B
France
England
Switzerland
Croatia

Group C
Sweden
Bulgaria
Denmark
Italy

Group D
Czech Republic
Latvia
Germany
Netherlands

Valla gruplara bakınca çapraz eşleme sistemiyse eskiden oldugu gibi bilmiyorum bu şampiyonada bi değişiklik varmı

ispanya A1, Portekiz A2
Fransa B1,İngiltere B2
İtalya C1,Danimarka C2
Çek Cumhuriyeti D1,Hollanda D2

A1 vs B2 -> İspanya(1)
B1 vs A2 -> Portekiz(2)
C1 vs D2 -> İtalya(3)
D1 vs C2 -> Çek Cumhuriyeti(4)

(1) vs (2) -> İspanya
(3) vs (4) -> İtalya

1. İspanya
2. İtalya
3. Portekiz
-----------

Saygılar...[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com
Sosyal ağlarda paylaş

ben de çekleri tutuyorum bu turnuvada. bi de hollanda.. aynı grupta olmaları ve çapraz eşleşmelerde birinin italyaya düşecek gibi gözüküyo olması kötü.[hline]Kendercik, bi aralar demiş ki:
....bu sayede hem hint, hem türkiye hem de hollanda vatandaşı olacağız
Sosyal ağlarda paylaş

ispanyanın milli takımlar düzeyinde pek bi başarısı yok. olmaz da bence gene.
çeyrek finalde ingiltere veya yarı finalde kim gelirse eler ispanyayı
portekiz çeyrek finalde fransayı yenemez. fransa baya bi formda.
yarı final eşleşmeleri 1-2 3-4 şeklinde değil 1-3 2-4 şeklinde sanırım.
çeyrek finalde bi de isveçi bekliyorum danimarka yerine ama daha ötesi baya zor.
çeyrek finalde bi de hollanda sürpriz yapıp italyayı yenerse güzel olur. ama zor italya çıkar öyle olursa muhtemelen.
yarı finalde

fransa - çek cumh.
ing/isp - italya bekliyorum.

italya geçer öteki maç da takımların o zamanki formlarına bağlı.
ama gönlüm çeklerden yana. futbolu zevk veren bi takım şampiyon olsun italya değil.[hline]Kendercik, bi aralar demiş ki:
....bu sayede hem hint, hem türkiye hem de hollanda vatandaşı olacağız
Sosyal ağlarda paylaş

bence italyayla hollanda baya şanslılar çünkü euro2000den bu yana liglerinde genç ama yetenekli olan adamları kazandılar ve milli takımlarında kullanırlarsa çok güçlü olurlar
mesela hollandada van der meyde van der vaart gibi oyuncular euro2004te oynayıp takımı güçlendirebilirler[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Futbol bu hiç bir şey belli olmuyo (misal türkiye)
Ben bu turnuvanın çok çekişmeli geçeceğine inanıyorum çünkü tüm avrupa takımları son dünya kupasını başarısızlıkla noktaladılar.hepsi başarıya aç. Fransa dünya kupasındaki gibi isteksiz oynamayıp bir italya-fransa finalinden sonra kupayı alacaktır diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ispanya da kuvvetli doğrudur, ama ingiltere ispanya'ya tarihi fark atar

sonra oyun stili uymadığı için italya'ya elenir

hatta del piero frikikten atar[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

hollanda ve italya favorim.çek takımıda çok iyi.ingiltere ve fransanın daha az şansı var.almanya ve ispanya çok iyi değil zaten.diğer takımlardanda birşey çıkmaz gibi.portekiz var sadece.
türkiye olsaydı az şans verdiğim takımlar arasında olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

fransayı gözardı etmiyoruz ama ben euro2004te tecrübeden çok genç oyuncuların ya da yani yeni keşfedilmiş oyuncuların şanslı olcağını düşünüyorum
önceden werdiğim örnek gibi van der meyde, vander vaart gibi yeni yıldızlar keşfedildi ve hollanda bu genç oyuncuları kullanırsa bence süper oynar
italya için de geçerli bu. italyanlar da gattuso brocchi gibi yeni keşfedilen yıldızlarını kullanırlarsa ii oynarlar[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...