Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

İveettt,
biraz süt-kremayı fazlaca koymuş olabilirim ama kaşar peynirle karışınca fantastikleşiyor o sebepten o tercih sebebi.

Dayanamadım birazını yedim öyle çektim
http://img199.imageshack.us/img199/5764/p2090674.jpg

Tabakta
http://img192.imageshack.us/img192/408/p2090677.jpg

Bu da ortaya karışık salata sdf
http://img199.imageshack.us/img199/7941/p2090678.jpg

Şimdi çayımı içeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

arkadaşlar bunlara yemek diyorsanız çok sağlıksız bir diyetiniz var

bu spesyaldir yani kafana göre bir üretimdir.her gün yapılmaz.
bunun içerisinde yağ yok patatesin, kaşar peyniri var,süt var, tuz var tek sağlıksız madde kremadır yani içindeki. Son derece sağlıklı yani.

Yoksa Gaziantep'te okudum ve yani buradaki insanlara kıyasla baya bir yemek bilgim olduğuna inanıyorum.

yemeklerim her zaman zeytinyağlıdır, gördüğün gibi her gün yoğurt ve salata tüketirim. köy ekmeği tüketirim.

Saçma salak şu soslu bilmem ne,makarna,pilav ağırlıklı şeyler yemiyorum. Burger King'den ya da yemeksepetinden zırt pırt yemek çağıranlardan değilim.Saçmasalak çin yemeği yemem, yok japon yemeğidir falan yemem.

Yemem yani.
Kebapgiller ve zeytinyağlılar ailesindenim ben.

ek olarak bakliyatlar dışındaki bütün iğrenç görünen yanmamış yemeklerin alayı güzeldir yemek güzel pişmişse.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Sparkcaster said:

arkadaşlar bunlara yemek diyorsanız çok sağlıksız bir diyetiniz var

bu spesyaldir yani kafana göre bir üretimdir.her gün yapılmaz.
bunun içerisinde yağ yok patatesin, kaşar peyniri var,süt var, tuz var tek sağlıksız madde kremadır yani içindeki. Son derece sağlıklı yani.

Yoksa Gaziantep'te okudum ve yani buradaki insanlara kıyasla baya bir yemek bilgim olduğuna inanıyorum.

yemeklerim her zaman zeytinyağlıdır, gördüğün gibi her gün yoğurt ve salata tüketirim. köy ekmeği tüketirim.

Saçma salak şu soslu bilmem ne,makarna,pilav ağırlıklı şeyler yemiyorum. Burger King'den ya da yemeksepetinden zırt pırt yemek çağıranlardan değilim.Saçmasalak çin yemeği yemem, yok japon yemeğidir falan yemem.

Yemem yani.
Kebapgiller ve zeytinyağlılar ailesindenim ben.

ek olarak bakliyatlar dışındaki bütün iğrenç görünen yanmamış yemeklerin alayı güzeldir yemek güzel pişmişse.

(td)
Sosyal ağlarda paylaş

balon helal..
ama ben burgerdanda yiyorum bütün sağlıksız yiyecelerden de=)
ama kiloda almıyorum çünkü sağlıklı yiyecekte sağlıksız yiyecekte yiyorum dengeli ve tam besleniyorum
bence bu da sağlıklı yani diyet yapanlar gibi kibrit buyuklüğünde peynr yarım dilim ekmek yok paso salata vs vs yiyip protein,kalsiyum,demir vs eksikliği yaşamıyorum =)
bünyede sağlam yani halterci gibi kolum yok ama gayette sağlıklıyım.
zaten sporumuda yapıyorum profesyonel anlamda buz pateni yapıyorum oh be sağlıklıyım işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...