Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

ahaha.

neden herkezin fotorafları sarı sarı yahu? yenı moda bumudur.

benım gode ufak bu arada, boynumdaki (bileğimdeki kolumdaki omuzumdaki vs vs şeklinde ilerleyen) sakatlık gerilme gözümü bozuyomuş. Erteleme git hallet neden ufaksa... kör olursun bak.

abi wencam + sarı oda ışığı benimki

halledilecek bişey deyil adam gözümün ıçına dışına baktı sonra bir de çocukluk fotoğrafıma baktı doğuştan olduğuna karar verdi
Sosyal ağlarda paylaş

cüce said:
benım gode ufak bu arada, boynumdaki (bileğimdeki kolumdaki omuzumdaki vs vs şeklinde ilerleyen) sakatlık gerilme gözümü bozuyomuş. Erteleme git hallet neden ufaksa... kör olursun bak.

geçmiş olsun..

anlayamadım ben. abi o neymiş yahu?

ne gerilmiş..

ajda pekkan???
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

utopia said:

kahkül power.

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs088.snc3/15563_169860246953_594706953_3376505_83096_n.jpg

asıl bu benden sana kjdfsg <3

we love karaoke.

21 m ist.

msn: eternityofthedarksky__@hot

21 m izm. ama bence olmaz diye bir şey yok. ekliyorum hemen.............
Sosyal ağlarda paylaş

abi nerden biliyosun belki aptalım o yüzden iyi anlamak için çok çalışmam gerekiyo alla alla

zaten teorik fizikte benim aklıma gelecek herşeyi yapmışlar sanırım ne zaman bir hocaya bunun şurda bir formülasyonu var mı desem var diyo. şimdi yapabileceğimden değil ama ilerde yapardım en azından şerefsizler herşeyi bitirmişler
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

abi nerden biliyosun belki aptalım o yüzden iyi anlamak için çok çalışmam gerekiyo alla alla

zaten teorik fizikte benim aklıma gelecek herşeyi yapmışlar sanırım ne zaman bir hocaya bunun şurda bir formülasyonu var mı desem var diyo. şimdi yapabileceğimden değil ama ilerde yapardım en azından şerefsizler herşeyi bitirmişler

biraz istatistikfizik çalışıp ekonofiziğe yönelmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...