Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman -macro

Overlord

Öne çıkan mesajlar

Araştırdım bişilerde tam istedigimi bulamadım
/stopmacro [target=mouseover, help, nodead]
/castsequence reset=combat Flame Shock
/stop casting
/castsequence reset=combat Lava Burst
/cast lightning bolt
/script UIErrorsFrame()

valla istedigim sırayl lightning flameshock lava burst spamlıcak bir makro lakin tam cozemedim soyle bişiler yazmıstım ama yemedi varsa bu son patchde degişiklik mi var bilmiyorum uygun bişiler yaza bilcek yada click ile olursa oda olur
Sosyal ağlarda paylaş

Elemental olduğum zamanlarda spamlemekten aşırı zevk aldığım için macroya filan ihtiyaç duymadım da benim sorum başka, hazır shaman ve macronun bi arada geçtiği bir başlık açılınca sorayım dedim.

Şimdi mesela kırmızı alarm zamanları oluyor bazen bizim raidlerde. Instant cast Healing Wave atmam gerekiyor ve kesinlikle critlemesi gerekiyor. Haliyle Nature's Swiftness + Tidal Waves açıyorum. Tek tuşa toplamak istiyorum da daha denemediğim için emin değilim. Deneyip de istediğim gibi çalışmazsa 3 dk cooldown beklemem gerekecek diye de korkuyorum denemeye :D

/cast Nature's Swiftness
/cast Tidal Waves

şeklinde macro ayarlasam istediğim gibi çalışır mı yoksa GCD için arada bir şey eklemeli miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Silmarwen said:

Elemental olduğum zamanlarda spamlemekten aşırı zevk aldığım için macroya filan ihtiyaç duymadım da benim sorum başka, hazır shaman ve macronun bi arada geçtiği bir başlık açılınca sorayım dedim.

Şimdi mesela kırmızı alarm zamanları oluyor bazen bizim raidlerde. Instant cast Healing Wave atmam gerekiyor ve kesinlikle critlemesi gerekiyor. Haliyle Nature's Swiftness + Tidal Waves açıyorum. Tek tuşa toplamak istiyorum da daha denemediğim için emin değilim. Deneyip de istediğim gibi çalışmazsa 3 dk cooldown beklemem gerekecek diye de korkuyorum denemeye :D

/cast Nature's Swiftness
/cast Tidal Waves

şeklinde macro ayarlasam istediğim gibi çalışır mı yoksa GCD için arada bir şey eklemeli miyim?

söle bişe var;

#showtooltip Healing Wave
/cast Nature's Swiftness
/cast Healing Wave

ben bunu kullanıyorum ama basmadan önce tidal wavesi acıyorum tabi ayrı olarak :D ..araya sıkıstır bakalım /cast Tidal Waves işe yarayacakmı
Sosyal ağlarda paylaş

Caps Lock'a alınıyorsa kısayol Caps Lock'a alıcam şimdi. Daha macroyu yapmadım şimdi aklıma geldi anca yemek, doğum günü kutlaması filan :D

Yok healing büyülerini zaten öylesine 1-2-3-4'te tutuyorum. İçim rahat etsin diye. Yoksa Healbot o ihtiyacımı karşılıyor her türlü. Sadece gerektiğinde kapağını kaldırıp basabileceğim bi kırmızı düğmem olsun diye bu macro lazım :D Teşekkürler herkese =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...