Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi daha smac basanin...

Makaveli

Öne çıkan mesajlar

geçmiş olsun adminim dmx'im makavelim :D

[Unique's]
Mitas Irenicus

Forever Quaxis[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dmx, 09 Haziran 2004 12:59 tarihinde demiş ki:
@Cmrownz: ulen bi iyileseyim ilk isim seni bakirkoy'de z*tmek olcak godos =)

lan haluk sen daha canla o i$i yapamadin benlemi yapcan :p , ayrica sus lan topal :D[signature][hline]BonePART, 28 Temmuz 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
kız olsam verirdim
o derece
euehuehue
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar basket oynadım ama ellerım ter yuzuden kaymadım asılcaksan ıkı elle asılcaksın tek ellede basarkende hemen basarmısın numarı yapıp hemen elını cekıceksın basmasını bılmek lazım neyse gecmıs olsun[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''
Michel Foucault

Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cthulhu_, 09 Haziran 2004 22:55 tarihinde demiş ki:
makaveli ne?

Nick'i diyebiliriz kısaca[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 11 Haziran 2004 01:04 tarihinde demiş ki:
o kadar basket oynadım ama ellerım ter yuzuden kaymadım asılcaksan ıkı elle asılcaksın tek ellede basarkende hemen basarmısın numarı yapıp hemen elını cekıceksın basmasını bılmek lazım neyse gecmıs olsun

ilk basisim degil merak etme =) yalniz oglen gunes tam tepesindeyken insanin 30 derece altinda 646465465 dakka cift pota mac yapmasi normal olarak terletiyo...[signature][hline]- never too old to learn!
life isn't a coincidence, it's a reflection of us!
Dmx is a member & founder of PA-TSD
Paticik Anti-Thread Saptiranlar Dernegi
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cmrownz, 09 Haziran 2004 23:42 tarihinde demiş ki:
said:
Dmx, 09 Haziran 2004 12:59 tarihinde demiş ki:
@Cmrownz: ulen bi iyileseyim ilk isim seni bakirkoy'de z*tmek olcak godos =)

lan haluk sen daha canla o i$i yapamadin benlemi yapcan :p , ayrica sus lan topal :D

hehe gorusuruz. =)[signature][hline]- never too old to learn!
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Legendary-, 09 Haziran 2004 22:51 tarihinde demiş ki:
geçmiş olsn.
kardeşim basmayın bana bakın ben basmıorum boy 1.90. neden mi absmıorum? basamıorum hantalım :)

hantallikla alakasi yok aslen. bacaklari kuvvetlendirmen lazim ;)[signature][hline]- never too old to learn!
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

büyük geçmiş olsun. alçının ne tür bir işkence olduğunu bilirim, hele ki yaz sıcağında. ben ayağımı bir kasım ayında çatlatmıştım da o zaman bile ayağım içinde pişiyodu ama daha kötüsüde var.
bizim bi akraba geçen yaz trafik kazası geçirmişti ve 2 kolu kırılmıştı. adamcağız biraz yaşlı olduğu için kemiklerin kaynaması daha çok zaman alacağından bütün yazı 2 kolu sarılı bir biçimde geçirmişti.
trafik kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım. ayrıca smaç basmayalım, basanları durduralım :-p..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...