Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GEÇTİM ULAN

madcow

Öne çıkan mesajlar

Yok be Kaan gayet toefl adım, okulun istediğinin üzerinde bir puan. Bunun üzerine kıllık yarattı boğaziçi. Neymiş 24/30 almam lazımmış toefl writing'inden ben 22 aldım diye bir daha writing sınavına soktular. Gökhan'da gayet haklı, gereksizliği tartışılır ama zorluyorlar boğaziçi'nde hazırlıkta. Sevinmemin nedeni kıytırık hazırlık sınavının gereksiz süründürmesi, bölümün zorlayacağını pek sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

fastreloader said:

mesela madcowla lisede aynı dönemde okuyanlar üniversiteyi yarıladı. sdf.

Bir sene kaybım var büyütme len üniyi yarılamak şeklinde. sdf. Çok net abi çalışırsan geçersin, o 1,5 senelik zamanın yarısında Spidee yanımdaydı biliyor ne kadar çalıştığımı, ben biraz kıçımın keyfine bu kadar uzattım süreci, o yüzden pek bok atamıyorum yadyoka ya da başka bir şeye. F2 lik bir writingi iki haftada geçer hale getirirsin çalışırsan, ama riske atmayayım diyorsan ders almak mantıklı. Koyar gruruma yediremem moduna da girme, girersen benim gibi uzatırsın bu da ayrı bir gerçek. Yok tek çalışır yaparım diyorsan da eylül ayında da geçiliyor, rivayetlere inanma sadece Robertliler eylülde geçebiliyor diye, Spidee gayet eylülde geçti. O değil de uyku tutmadı ya, gece gece yenen bigmac oturdu galiba =/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...