Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - Soulforged Guild Başlığı

Regalya

Öne çıkan mesajlar

Soulforged
* Server: Ravencrest-EU
* Alliance
* Web Sitesi: http://www.soulforged.info/
* PvE Ağırlıklı
* Kendi yağında kavrulan hardcoreumsu raiding guildi işte
* Kuruluş Tarihi: Çok olmadı kurulalı
* Guild Master: Sylhepnia
* Team Speak 3
* Paticik Forumlarında Yetkili Kişi: Silmarwen, Dynun, Rewendor
* Oyun içinden Sylhepnia, Thorbardin, Rewendor, Liomche, Gaurangi, Frealaf, Palamut, Gergedan veya Kryna karakterlerinden herhangi birisine "ben patiden gördüm geldim ehe selam" diyen kişileri alırız. Veya buradan özel mesaj atabilirsiniz.
* Yeni toparlanmış bir guild olduğumuz için TBC öncesi diye bir durum yok maalesef. Magtheridon'dan migrate ettik, etmeden önce kendi çapımızda gayet güzel progress yapıyorduk.

Soulforged Guildi ile ilgili TÜM (Progress, Üye Alımı, vb.) bilgiler bu başlık altında toplanacaktır.

Başarılar dileriz :)

Açılan diğer başlıklar kitlenecek, devamı halinde uyarı + ceza söz konusu olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Priest (Healer ağırlıklı)
Druid (Her specten lazım)
Rogue x1
Mage x1
Warlock x1 (Demonology tercihen ama gelene git demeyiz)

Şimdilik bu classlara ihtiyacımız var. Progress olarak çok kötü sayılmayız. Muhabbet olarak da gerçekten ortam çok iyi. Canı sıkılan teamspeakte duruyo filan.

Aramıza katılmak isteyen arkadaşlar oyun içerisinden gerekli bilgileri, konuşmak istediğiniz konuları şu isimler ile konuşabilirsiniz;
Gleinath
Hayyt
Nielairiel
Tarthalion
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
Guild yenilendi, taptaze kanlar geldi, realm ve faction değişti. ICC 25 olmasa da 10 man için bir takım eksiklerimiz var tabi ki. 1 adet druid veya priest healer çok iyi olur mesela. Sonracığıma, dpslerde de bazen sıkıntı yaşadığımız oluyor.

Gelip hem muhabbet ederiz, hem ciddi ciddi raidimizi yapar bosslarımızı keseriz diyorsanız buradan whisp de atabilirsiniz, oyun içinde Ravencrest Alliance tarafında yukarıda, konunun açılış postundaki ilgili kişilere whisp atarak da ulaşabilirsiniz. Hoşgeldiniz şimdiden =)

(yetkili birisi bir üstteki mesajı silebilirse sevinirim =))
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Resto Druid ve Holy/Disc Priest lazım. Tabi herkese kapımız açık (Tank yeter abi artık valla çok tank oldu) ama healer eksikliği çekiyoruz hayvan gibi. Eğlenceli bir raid ortamına gelmek isteyenler buyursun gelsin. Arada birlikte BG de yaparız, achievement da kasarız. Yaparız yani sorun değil. Eğleniriz.

Site de yakında geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
@Regalya; o kadar çok guild türedi ki bence artık yukarıdaki gibi yorumlarda lazım guild başlıklarına, şikayetvar.com gibi bir konsepte döndürmek burdaki guild başlıklarını, oynayacak oyuncuları daha iyi yönlendirecektir diye düşünüyorum. Sonuçta bu guildler oyunculara birşeyler katıyor olabilir ama oyuncularda bu guildlerde deneme sürümü olarak ciddi zaman harcıyorlar raid member olmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir saniye, kaçırdım bir şey mi olmuş?

Eğer ki bir kişi gelip benim guildime burada bir laf ettiyse, bilinsin ki kesinlikle ve kesinlikle kendi yaptığı bir hatadan, bir saçmalıktan dolayı guildden atılmıştır. Yoksa Paticik üyesi olup da bu guildde olanlar da var. İsteyen gidip kendilerine de sorabilir.

Kaldı ki, evet çok guild türedi fakat türemesi yasak değil bir şey değil. İsteyen istediğini yapar, isterse tek başına kurar guildi, raid yapmıyoruz, progressimiz yok, sadece geyik yapıyoruz, paralı chate gelcek varsa gelsin der. Kime ne? Her guildin de ille 25 man Lich King'i Heroic kesip "bizim guild var rörörö" demesi gerekmiyor bildiğim kadarıyla. Haksız olduğum bir konu varsa bu konuyu tartışabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Catzee said:

@Regalya; o kadar çok guild türedi ki bence artık yukarıdaki gibi yorumlarda lazım guild başlıklarına, şikayetvar.com gibi bir konsepte döndürmek burdaki guild başlıklarını, oynayacak oyuncuları daha iyi yönlendirecektir diye düşünüyorum. Sonuçta bu guildler oyunculara birşeyler katıyor olabilir ama oyuncularda bu guildlerde deneme sürümü olarak ciddi zaman harcıyorlar raid member olmak için.

türedi ne lan?
nası bi otoritesin sen kanka?
kaldı ki bu başlıklar bilgi için var. amacını şaşırmayalım
Sosyal ağlarda paylaş

Soulforged'un yaklaşık 1 1.5 aydır üyesiyim, Paticikteki başlıktan yakaladım, ortamı da keyifli, gmi de çalışkan bir guildiz. Herkesin oyun hakkındaki görüşleri kendini bağlar, fikir belirtmek güzel de, genelleme yapmak anlamsız :), boşverin bunları cata geliyor, keyfinize bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...