Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tropico 3

Alis

Öne çıkan mesajlar

her armoury'e 3/2 general geliyo, her general'e için 1 guard station dikebiliyosun her station'a 3 tertip geliyo, öle hesapla. işte bone. normal maasın üstünde tutarsan bide rahat rahat doluyolar.

veya ölümüne militaristse halkın direk beleşe asker falan oluyolar böle, ama armybase olması lazımki yatıcak yerleri yemekleri olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni başladım oynamaya fakat build dediğimde merkezden uzak yerlerdeki inşa alanlarında çalısan olmuyor dolayısıyla istenilen binayı da yapamıyorum çaresi ne bunun? (asfalt falan dosuyorum)
bir de para nasıl kazanıcaz tütün kahve seker tarlası yapıyorum bol bol ama borç içindeyim anlamadım bu işi ben ya =(
Sosyal ağlarda paylaş

1. abi yol yaparsan binalar cok daha hizli yapilir
2. construction yerinw ar di mi
ilerde 3 4 tane yapman gerekebilir
ozellikle airport gibi buuk islere girersen
3. yol yapmassan iscilerin her yere yurur o sebeble en sikko binaya bile yol sart sart gorunmese bile

para icinde sole bisi war
1. asla -ye gecmemeye calis cunku eksiye gecersen usa ve ussr seni sevmiyo daha az yardim ediyo oda daha az para kzanmak demek

2. asil para 2 iste
a)fabrika ozellikle cigar ve rum
b) oil refinery

oilwell yada mine gibi kaynaklar sadece baslangicta hizli baslamak icin ise yariyo
Sosyal ağlarda paylaş

Uzaklık sadece ulaşım süresini arttırıyor. Ya Cons. Office'de işçin yok, ya başka bir yerdeki binada çalışıyorlar ya da işçilerin grevde.

Tarlalarda diker dikmez verim alamıyorsun. 3 sene miydi neydi, öyle uzun bir süre sonra ürün oluşuyor. Başlardaki parasızlığı oduncu dikerek aşabilirsin. Dikkat etmen gereken şey kazandığından fazla harcamamak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...