Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock Band 2, 79 Dolar

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Amazon yapmisti gecen 90 dolara indirmisti, aninda tukenmisti XBox icin olanlar, simdi bu cikti cabuk abanin.

Guitar Hero'nunkilerden de cok daha iyi bence ekipmanlar, ben enstrumanlari direk rock band alip oyunlari guitar hero almistim. Sirf zevk meselesi olarak degil daha sorunsuz GH ekipmani gormedim.

https://www.rockband79.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

yanlız uyumsuz değilmi rb cihazları gh ile ?

2 oyunun ekipmanları da artık birbiri ile uyumlu diye biliyorum ben..

ilke.. iki oyunun da baterisini çalarak mı söylüyorsun o lafları?.. gitarı kıyaslamıyorum.. ikisi de aynı bence (belki rb ninki biraz daha iyidir) ama gh bateri ekipmanı direkt ezer abi.. 8 aydır da kullanıyorum.. bir sorun çıkmadı henüz..

not: ikisini de defalarca oynamış biri olarak konuşuyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

biraz incelemiştim nette gh ile rb oynanıyor ama rb ile gh oynanmıyor diyorlardı. Ondan almadım bende rb cihazlarını 60 pound full set vardı ;_;

evet.. başta öyleydi.. hangisiyle hangisinin uyumlu olduğunu hatırlayamadığım için bir şey demedim ama sonradan o olay aşıldı diye biliyorum.. yanılıyor da olabilirim.. bakmak lazım..

Kaede said:

Bu sırada viktor da aldı gh. Sen davula geç bi de vokal bulalım bir parti atalım :>

hay hay.. cts. çalışacağım büyük ihtimal ama bu haftadan sonra bayağı boşum.. multi atalım bol bol =)..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Rock Band 2 ile GH oynuyorum, eskiden uyumsuzdu artik bal gibi calisiyo.

Evet abi davulunu calmama ragmen konusuyorum, zilleri asiri cirkin ve herseyi compressleyip sikistirmislar gibi. Rockband'e 40 dolara zil seti satiliyo, cillop gibi oluyo. Vuruluncaki his falan daha guzel Rock Band'deki, GH'deki tok tok tak tuk bildigin bodos ses cikariyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

Vuruluncaki his falan daha guzel Rock Band'deki, GH'deki tok tok tak tuk bildigin bodos ses cikariyo.

bana da tam tersi geliyor abi =).. RB'deki bateriye vurunca tahtaya vurur gibi ses çıkıyor ve şarkıdaki davul seslerini falan bastırıyor.. gh daha davula yakın ses çıkarıyor gibi geliyor bana..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...