Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

:(

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

eh tabi,olabilir yani.

Tabi yani 10 saat üstüste oynancak bi oyun değil ama oyun şöyle girmek istemiyor insan önce fakat girincede çıkmak istemiyor.

Garip bir tadı var işte,zevkler tartışılmazmış bence o kadar da kötü değil.[signature][hline]Noir UO Admin Bloody
P.A.T.İ - Knight Online Clan[/b]
Adonis 1 - Level 15 Rogue
Sosyal ağlarda paylaş

Ne desem sana boş sen oyunu çozemedin beceremedin diye oyun kötü mü oldu ultimada iken de daha app zamanlarında digipde lıich e dalarsan ölürsün tabi yazı yazma olayı enter la uo daki aynı nasıl çözemedin hayret ettim ingilizcen varsa oyunu sana nasıl olduğunu söylüyor zaten sürekli aşağıdan dip not lar geliyor oyun a başlangıçta hangi tuşun ne işe yaradığını söylüyor sen hiç uğraşmamışsan napalaım örenmek için biraz araştırmak gerek oyunu kötülemesi çok kolay.

Wolas o bir Knight Online Avukatı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 06 Haziran 2004 18:45 tarihinde demiş ki:
Anlaşılması zor bikere. Yazı yazmayı bile çözemedim. Gece 3 de girdim Türk arıyom yok :( Dinazor gibi şeyler var bi vurdum çat yattım falan ya ultima gibi diil işte. Öle bişi bekliodum.

Biraz haksızlık yapmıyormusun?
Sen oyunu anlayamadın diye oyun kotu olmazkı...
Sen yeni basladın, daha skilllerin 10dan az diye oldugun yaratıklar yuzunden oyun kotu olmazkı..

Dimi?[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Zaten hiç senin olmamıştır.
===================================
Efsane dalga :tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa_Tr, 10 Haziran 2004 17:07 tarihinde demiş ki:
Ben K.O ya basladıgımdan beri uo ya girmek istegi kalmadı valla icimde ama K.O da bir yerden sonra bayıyor.

bende katılıyorum sana iki soyledigindede..
Benim ultima'yı oynama nedenim CS WC gibi oyunlarda oldugu gibi herseferinde sıfırdan başlamamandı..
e aynı ozellik KO'da da var, hemde daha guzel goruntuler ile birlikte..

ayrıca herşey bir zaman sonra bayıyor :([signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Zaten hiç senin olmamıştır.
===================================
Efsane dalga :tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 10 Haziran 2004 07:51 tarihinde demiş ki:
Bir oyunda Türk olmaması bence - değil + =)
Sana biraz hak veriyorum :) . Adamın biri geçen 25k için arkla pazarlık ertmiş :)[signature][hline]Her Avcı Avını Tutkuyla Avlar .
Bense Ötesinde Bir Av Yaparım .
Adonis 1 lvl 32 Assasin
[Bu imza zgrw tarafından 06 June 2004 01:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Lag olunca kötü oluyo be[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...