Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Msn konusunda bir soru

elaidi

Öne çıkan mesajlar

Bir guide okudumda. Sadece enchanter eksik. 1 rusher+7 char rahatlıkla yapabiliriz. level 40 a kadar kasacağız zaten. Guide da anlatılana göre rusher 1 chara dush atarsa eğer. Diğer charlar basede bekleyerek q ları yapabiliyormuş. 1.11b de bu olay. 1.12 de deneriz bakalım çalışıyor mu diye. Biraz bahsedeyim..
1 enchanter 1 rushe + 6 mule oyuna giriyorlar. enchanter rushe ye enchant atıyr. okla adam tristam temizliyor. level 15 e kadar act 1 de cok seri kasıyor. rusher hemen q ları yaptırıyor. 15-20 arası act 2 de tal rasha tomb. 20 de oyunu bitirtip nightmare cow açacak. orda 40 a kadar kasabilir. diğer mule charlar sadece q ları basede bekleyerek yaparak hellforge taşını kırabiliyormuş. Toplamda 3 saat falan süren bir işlem. Deneriz.
Sosyal ağlarda paylaş

yok olmanı istiyorum. yok ol. hayatımdan cık falan degil. direkt yok ol.
samimiyetine, icten olduguna, saf olduguna inanmıyorum.
yaptıklarında aslında saf degildin diye dusunuyorum artık. bundan sonraki hareketlerinin de saf olmayacagını dusunecegim. gözlerine baktıgımda, artık onlara inanmıyorum.
sana inanmıyorum, güvenmiyorum,
güveniyordum ve güvenmem yanlışmıs. bunu anladım. hayal kırıklıgına ugradım.
beni öldürmeyen beni güclendirir ve bu da bana biseyler katmıs demektir diye düsünürdüm.
güclenmesem de olurdu be serin. cocuk saflıgında kalsaydım da olurdu.
safken, icten bi saflık icindeyken daha güzel oluyo.
senin icin haftalarca agladım ama ugruna agladımı düsündügüm temiz oldugunu düsündügüm insan degilmişsin ki.
seni cok güzel hayal etmişim, o hayale senin de katkılarınla inanmısım ama simdi hersey farklı gozukunce tam bi hayal kırıklıgı.
cok üzgünüm. cok kırgınım
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Sitemizi takip eden arkadaşlar bilirler, uzun süredir Warhammer Online'ın gelmesini bekliyoruz.

Diğer guild liderleri ile olan görüşmemizde World of Warcraft - 2005 yılında çok yakın olduğumuz White Rose guildi ve aşağıdaki guildler ile aynı serverda olacağız. Server isimleri açıklandığında ortak belirlenecek bir serverda toplanacağız. Eski ve yeni tüm üye arkadaşlarımıza duyurulur:

White Rose
Herfolge Boldklub

Nolby Pride (?)
DH (?)
Chicanos
Avengers of Pendragon

IGNIS (D)
Cult of the Dead Dragon (D)
Dreadwing (D)
BokkeRijders (D)
Invadoria (D)
Chilled out Wargamers (D)