Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NİL SENİ SEVİYORUM

lamerism

Öne çıkan mesajlar

• Admin
ben ceza vermedim lakin karar doğru, neticede tasvip etmiyoruz forumda küfürlü kelime kullanımını ama bilhassa üyeler arasında küfürleşme olunca ceza kaçınılmaz. öbür türlü ise duruma göre ya ceza ya da uyarı veriliyor. bazen de hiç biri olmayabilir. çok kurcalamayın, forum yönetiminden sorumlu olan üyeler değil genel yoneticiler.

http://forum.paticik.com/read.php?2,3594648

bu kurallara uygun şekilde forumu kullanın, ceza uygulamaları yoneticilere aittir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Vardır bir olayı, 2 cümle ile anlatılan bir olayı tek taraflı kimden dinlerseniz o haklıdır zaten. Haksızsın demiyorum lakin öyle bu beni dövdü 20 yıl hapis verin diyince hapse girmiyor kimse.

Yönetim tarafıda biraz öyle. lakin %100 tarafsız ve %100 doğru bir karar mekanizması dünyada yok ki patide olsun. burası bir forum. gereğince kullanırsanız sorun çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

bide şu var;
tabiki 5-6 yıllık bir üyeyle ben bir değilimdir.
adam bi hata yapar yıllardır tanıyosunuzdur görmemezlikten gelirsiniz. ben bunda değilim. haksızklık yaptınız da demiyorum.
ama aynı mesajı 2 farklı üye alt alta atıyoken birine ceza verip ötekine vermemek komik olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

4. Mesajlarda kullanılan üsluba dikkat edilmeli ve küfürlü kelimeler ile mesaj atmaktan kaçınılmalıdır. Kısaltarak, kelime değiştirerek veya net bir şekilde yazılan küfürlü mesajlara aynı yaptırım uygulanacaktır. Argo kelime kullanımı abartılı olmadığı sürece serbest olup insanları rahatsız etmemeli, kışkırtmamalı ve ikili münakaşalara neden olmamalıdır.

16. Foruma üye olan her kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılır ve uymakla yükümlüdür.

16.maddeye insiyatif kelimesi eklenebilir diye düşündüğüm için koydum...

4.ye'de aynı yaptırım demesine rağmen..Zegnanın yazdığı kurallarda geçen tek insiyatif kelimesi siyasetle ilgili olan.Atlamadıysam yanlışlıkla..

Neyse kurcalamaya gerek yok oldu bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

ortaya edilen küfürle, üyeye edilen küfür bir mi? değil
kaldı ki kaç senedir burda olan adamların hala bu niye ban yemedi o zaman şu niye ban yemedi o zaman diye takılması çok saçma. hayır yapmaya çalıştınız o koydu ben de koyacam lan gibi bi yaklaşım olduğuna inanmak bile istemiyorum

ne kadar resmi yazdım kk
Sosyal ağlarda paylaş

Böjeek said:

o zaman fede 2 üye aynı mesajı atıyo.
ötekisi kişiye söyledi buna ceza verelim
bu tanıdık ya ortaya söylemiştir buna ceza vermeyelim.
bu mudur.
atılan mesajlar aynı. fakat kişiye ve ortaya söyledikleri için farklı

hepinizin hnıını hıntim diyince bişe olmuyo

senin hnını hntim diyince banlanıyosun fark bu
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

şu anda Lyonda oynayan Govounun Lens e attığı hayvani golü izliyorum
Its Raining Man şarkısı çalıyo arkadanda
ne hayvan bi gol
adam ilk başta gol olduğuna inanmıyo
yan hakem ortaya doğru koşmaya başlayınca anlıyo gol olduğunu
vay yavrum vay