Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of Might and Magic Browser based game O_o

aente

Öne çıkan mesajlar

HAYIR YA PEDER ZICKLER Mİ AHAHAHAHA

abi paralı mı olacak acaba, ühühü lan o zaman, closed beta diyor bir de.

direk o verdiğim linkten üye olamadım paso hata verdi, ubisoftun kendi sitesinden register oldum ondan sonra o linke girdim 2 şey seçtim üye olabildim falan.

arzuladım lan oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ractamainus said:

basit anlamda hero kapıştırma gibi bir şey vardı kendi sitesinde. ama çok basitti o.

ki bu da tam olarak desktop versiyonu gibi görünmüyor. öyle yapılabilecek alt yapı varken, öyle olmasını beklerdim ben.

ehehe bizim 4 yıl önceki proje değil miydi lan bu? =) yapıyoduk hani ne oldu olm?
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

kayıt olamadım bir türlü ne bicim bi sistemi var ubisoft'a kayıt oldum sonra heroes a kayıt'ımı tamamlıyorum anasayfaya dönüyor hiçbirşey yazmıyor mail'e baktım oda gelmemis

bana da gelmedi, closed beta ya, sıra gelirse bize o zaman mail gelir gibime geliyor, ben hemen akayım, önlerden yer kapayım demiştim olmadı. beklemedeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

2007'de duyurulmustu sanirim ve orjinal homm key istiyordu beta icin. guncelleme yok uzun zamandir. open betada benzer bir ortam yasamak isterseniz almeha deneyebilirsiniz. orjinali "castle of hero" uzak dogu, avrupa versiyonu "heroes of gaia", turkiye versiyonu ise almeha... ama o guzelim dunya turk insani tarafindan kirletiliyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...