Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[oyun]Ege üni'de okuyacak adama yer bulmaca

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

Riverwind said:

ege dokuz eylül ne farkeder ya izmir sonuçta :D

çok farkeder
dokuz eylül dağda
ahah

öğrenci köyünü tavsiye etmiyorum ben de kalmayın,gidim k.parkta 3+1 hedö hödö bay&bayan bulursunuz cok rahat okulada yakın olur onun dısında metro duraklarına yakın yerler olabilir(üçyol,çankaya belki diğerlerinden uzak durun xD)
20-30 dakka max mesafeyle evka4-0smangazi-manavkuyu civarına bakın
bi 20-30dakka uzaklıkta mevlana mah diye bi yer var ordadnda uzak durun :p
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene öğrenci köyünde kaldım ben, yeni yapılan binalara yerleştirdiler. çift kişilik 290 tl yemek dahil değil. açıkçası çok çektik :(

sosyal tesis diye bir yeri var yemek için ama gitmedim bile. öğrenci için çok lüks. izmirin soğuk olduğu iki ayda ısıtma sistemimiz bozuldu yapamadılar. öyle sinir durumlarda kaldık ki 2 hafta falan gelip boruları elleyip gittiler böyle odadan.

oda dediğin 3 adımda bitiyor zaten. resimlerde gösterilen ilk yapılan yurt binaları, sonradan yapılan binalarda odalar daha dar tutulmuş. altın kafes resmen.

yazın ayrılırken de bir yığın laf yedim gereksiz bir durum yüzünden bütün yatak&çarşaf parasını benden aldılar. ya bütün dertler beni buldu ya da gerçekten kötü yönetiliyor. örneğin sitede vaadedilen mutfağı biz mayısta görebildik ancak. mayısa kadar ne yedik ne içtik belli değil. koca yurt yapılırken bir kişi çıkıp da mazgal koyalım yerlere dememiş. her yağmurda göl oluyor yerler.

tabi iyi yanları da var. foruma ve küçükpark gibi yerlere üç beş adım mesafade olması, kampüs ile bitişik olması gibi.

verdiğim paraya kesinlikle değmedi. 320 yapmayı düşünüyorlardı en son iki kişilik ücreti, yurttaki ilk ay ücretinden sonra arttırabilirler. duyurayım bunu da burdan :)

ek: internet ege üniversitesinin ancak 1-2 senedir portları kapatıyorlarmış. hafta içi sabah 7 den akşam 5 e kadar rapid gibi bazı siteleri kullanmak yasak. torrent ise tamamen yasak. bunlar haricinde de öyle ultra hızlar yok, normal ev adsl kullanıcısı gibi öğrenciler. ekleyeyim hazır aklımdayken
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
eternalus;
evet tarikat yurtları hiç hoş değil ama;onları bir nevi geçiş olarak kullanabilirsin..
bölümdekilerle kaynaştıktan sonra kafa dengi biriyle eve çıkma olasılığın artar ve o zamana kadar kiralar azda olsa düşer. şu ara tam zamanı..kiteliyorlar millete..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...