Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

overmars'dır cut insideın ustası , üstüne tanımam :)

şöle düşünün

hugs touchline dümdüz gidiyor out çizgisine doğru.
move into channels kaleye çapraz gidiyor.
cuts inside dik olarak içeri kaçıyor.

bu arada , AML pozisyonunda Modric'e (ve tabii ki dengi adamlara) ADV playmaker görevi vermek çok keyifli. deneyin derim
Sosyal ağlarda paylaş

pasquel'i oynatmadım hiç hatta co-owner'dan sattım. sezon sonuda aldım daha az para verip.

santana ilk 18'e giremedi.

yaşlılar yani hepsi 30+

takım zaten de la red'i almış.
bende kuzmanovic ve gourcuff u aldım. birde maxi rodriguez'i aldım ucuz diye.

mehmet topuz u aldım dicem komik olcak. fener bedavaya satıodu. dedim yedek olur diye aldım onuda. 1-2 maç oynattım yeter.

gillardino'nun efsanevi performansı ile zaten 5. oldum. tabi bir de frey'in.

Frey oyundaki en iyi kaleci olabilir :p
Sosyal ağlarda paylaş

gençlerbirliğini küme düşürüp takımdan ayrılmıştım middlesbrough a geçtim sonra 2 sezonda orda takıldım.ilk sene borçlarımdan dolayı 10 puanım silinmişti direk çıkacakken playofflara kaldım ve ilk maçta elendim. 2.sezonun ortasında da 10.falan iken kovuldum takımdan :) 1.5 sezondur işsizim
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

aaron lennon inside forward için pek de iyi bi tercih olmamış.. lennon tam sağ kanatta oynıycak winger çünkü - ve İYİ winger nilep'in aksine , lennon'u sevmememek içün winger karakterli adam sevmemek lazım :D

ben olsam ardayı alırdım lennon yerine , hem inside forward hem AMC oynatabiliyosun , gerrard'ın yedeğiydi bende ilk sezon.. biraz abartıp modric ve gourcuff'u alınca haliyle sadece kanat yedeğine dönüştü :P

Aga adamın özelliklerine bakıyorum crossinbg 12-13 falan sadece hız var. Winger dediğin orta açabilecek. Orta açamayan it gibi koşan kanat sabridir. Ha Lennon'un playing ratingi iyi falan ama attribute olarak ortaları dağa taşa gitmeli. O yüzden sevmem. Koyarım daha yavaş ama daha teknik ve crossingi 17lik bi adam çatır çatır attırır golleri, :)
Sosyal ağlarda paylaş

varlok said:

ya ingiltere liginin bu work permit olayından nefret ediyorum. neye göre karar veriyorlar buna? iki tane önemli adam alacaktım ikisi de work permit alamadıkları için gelemiyorlar. peh.

ya potansyeli yuksek olacak (160 dan fazlaydi galiba) ya da milli takiminda son 4-5 macta secilmis olmasi gerekiyordu falan oyle bi kurali vardi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...