Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

skin çok kötü , continue tuşunu buütün olaydan çok uzaağa koynuşlar. hoş hiç bi zamn orjinal skin ile oynamadığım için , sorun olucak bi durum yok. 2-3 maç yaptım , maç motoru eğlenceli olucağa benziyor. transferler falan görmek için oyunun full versiyonunun elimize geçmesi lazım.

geçen seneden daha keyifli gibi olucak orası kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

@Azmodai Turksportal'da okudum da editör baya gelişmiş felan lig ekleyebiliyormuşsun diyolardı. Acaba data editör hakkında yeterli bilgi alabileceğim bildiğin iyi bir forum varmı?

@nilep Bu zamanda Cd ile oynaman korsanlığın önüne geçilememiş olması, yeni yöntemlerinde işe yaramaması. CD ile oynamak istemiyorsan alternatif sunmuşlar zaten : Steam.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi cd alırım orjinal ki alıyorum da ama yine de nocd fix indirip kullanıyorum. CD'den oynamak hem cd'nin hem de cd sürücüsünün ömrünü kısaltıyo, oyunlar da daha yavaş çalışıyo sanırım :/ Yani cd'den oynanıyoken korsanın önüne geçiliyor mu sanki? :)

Gerekirse her oyunu açışımda şifre gireyim yeter ki cd'ye zorlamasın. Steam kullanmak istemiyorum çünkü cd'yi almak istiyorum. Dursun yanda sonra istersem tekrar takar yüklerim. 5 saat steamden tekrar inmesini beklemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

Pallando said:

@Azmodai Turksportal'da okudum da editör baya gelişmiş felan lig ekleyebiliyormuşsun diyolardı. Acaba data editör hakkında yeterli bilgi alabileceğim bildiğin iyi bir forum varmı?

Evet, bu fonksyon var, ama hic test etmedim, onu demek istedim. Yeni ligler olusturabiliyorsun. Ama ne kadar kapsamli, rulesetler falan ne kadar iyi bilemicem tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

@Azmodai Teşekkür ederim biraz forum dolanayım o zaman merak ettim baya inş kapsamlı yapmışlardır :)

@nilep CD ile de önüne geçilemiyor ama adamlar çare olarak onu düşünmüş ne diyebiliriz? Oyuna her girişte online olmanı şart koşsa ve oyun orjinal değilmi ona göre giriş yaptırsa bu seferde kullanıcılar internetim yok diye oynayamıcam mı dicek. Ve bu sistemde kırılıyor sonuçta. Oyunu oynayanlardan çoğu korsan oldukça bu tip uygulamalar olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar netten oyunu almaya niyetlendim..Bazı tereddütlerim var,bilen bi arkadaştan yardım rica ediyorum..Oyunu bir arkadaşımla ortak alıcaz,yalnız kendisi baska sehirde.. Ben CD'den yüklesem,arkadaş netten çekse,sonra CD'nin içindeki şifreleri girsek hallolur mu,yoksa CD'yi de arkadaşa yollamam gerekir mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi cd olayının nedeni şu imiş :

fm 2009da korsanlar (zannedersem deneyerek) orjinal dvd alanların cd keylerini deneyip bulmuşlar ve mağdur olan bir çok kişi olmuş bu yüzden cd key yok, ve bu yüzden cd ile sadece bir bilgisayarda oynanabilecek.

diğer yandan adamlar bas bas steamden alın diye bağırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmo sana bişey sorcam dikkatimi çekti de vanilla demoda Arda'ya baktığımda est. value. 5.5m pound falandı. Strawberry'de gs ile açtım 12.5. neden böyle değişiyo ki fiyatlar? :s

Hatta çoğu oyuncunun fiyatı katlanmış şu anoynadığımda :s

Dünyada alacak başka adam bulunamadığından mı böyle oldu şimdi fiyatlar? Small db diye mi yani?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...