Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Abi PA'sı kötü olabilir de özellikleri gayet iyi illa PA mı arıyosun adamda? Zaten yaşı da çok genç değil yani CA'sı gayet yeterli. Galatasaray'ı Real Madrid yapacaksın utanmasan :D

İyi oynayan adam alınır abicim. Benim 150 PA'lık Baros'tan aldığım verimi -9 PA'lı Alipio veremiyo mesela :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben cm4 ten beri nedense zevk alamıorm cm/fm den. yok yani sarmıo artık beni. gerçekçiliği falan mı azaldı bilemiorm amane kadar başarısız olursam olayım eskiden devam ederdim oyunlarıma cunku ligden dusmemeye oynamak bile zevkliydi. yeni oyunlardaysa şampiyonluğa oynasam bile sarmıo artık ki hiçte ole iyi oynayan biride değilimdir oyunu. her sene oyunu kurar açar oynarım ama dediğim gibi cm4 ten sonra oyun bana bayık gelio artık.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Oyun motoru olmuş da o yüzden :)

Gerçi 2009'dan da memnundum ben. Millet dediklerimi yapmıyolar sigames sucks diyodu ama benim her dediğimi yapıyolardı valla :D

senin taktik kötüymüş demek ki :)

bu seneki motor 2007denberi oynadığım en iyi motor.. 2-3 aksaklık var , onlar da şubatta giderilir rahatlıkla , çok möhim şeyler değiller :)

tek derdim alttan alıcak bi takım bulamamak şu ana kadar , bağlanamadım hiçbi takıma :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...