Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Vücudumu sekse borçluyum."

napae

Öne çıkan mesajlar

Pamela Anderson, bugüne kadar hiç diyet yapmadığı gibi bir spor salonuna da üye olmadığını söyledi.

'Sahil Güvenlik' dizisiyle ünlenen 42 yaşındaki oyuncu Pamela Anderson, fiziğini sekse borçlu olduğunu açıkladı. "Ne kadar çok seks yaparsam, vücudum o kadar iyi görünüyor" diyen Anderson, bu nedenle hiçbir zaman sevgilisiz kalmamaya özen gösterdiğini belirtti. Ayrıca bugüne kadar hiç diyet yapmadığını da sözlerine ekledi.

tık.

dfsdf hadi bakalım.

çok seksi bi fotoğrafını koymayı da düşündüm ama ofisteyim. herkes görüyo hangi fotoğraflara baktığımı. siz koyun artık sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAHAHA HHAAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

said:
Seksi oyuncu Pamela Anderson, formunu kormak için büyük çaba sarfediyor. Sporun yanı sıra diyetle de form tutmaya çalışan Anderson'ın diyet listesi işte böyle:

t ı k

birinden biri çok pis kekliyor bizi ahhaahhahahahh, şahsen haberturke güvenmiyorum ben haberlerinin yarısı yalan zaten

Pamela Anderson Diet Secrets - Learn Hollywood Weight Loss Tips!

How to Diet Like Pamela Anderson

Bu vücut diyetsiz oluyosa böyle, diyecek bişe bulamıyorum. Heralde yarımşar saat molalar ile sex yapıyo hanımefendi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:

birinden biri çok pis kekliyor bizi ahhaahhahahahh, şahsen haberturke güvenmiyorum ben haberlerinin yarısı yalan zaten

bence bu kadar kaşar kılıklı bi karının -ya da direk kaşarın- vücudumu sekse borçluyum diyet yapmıyorum demesi daha inandırıcı diyet yapmasından.

bu da böyle bi devrik cümle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...