Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi'ne Sigara Yasağı

Brooklyn

Öne çıkan mesajlar

Bence cok sacma bu ornek olma calismalari falan
herkesin kendi ozgur iradesi vardir cocuklari etkiliosa mesela
daha gec bi saate alirsin ama sanat engellenmemeli isin buyusu ve gercekcilii bozulmamali

Daha cok ornekleri var bunlarin mesela bazi reklamlar oynarken alt tarafta "trafige kapali alanda cekilmistir" gibi bu kadar sacma bisey olabilirmi! bu kurtlar vadisinde "bu dizi de olenler gercekten olmuo aslinda" demek gibi bisey[signature][hline]coldplaying...
Sosyal ağlarda paylaş

Polat sniperı vurduktan sonra üzerinde ateş bulamadı ben dayanamadım çıktım bi sigara yaktım Polat için :) sigara geyiği güzeldi bu bölümde yasaklayanlarada sağlam bi mesaj verdi kaşınmayın kaşırız dedi :Pp[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bloodscalp, 11 Haziran 2004 10:10 tarihinde demiş ki:
dunku bolum cok dandikti adam yerdeki telfonu wuruo havadaki cakmagi wuruo...polatin kafasini vucudunu 10 kere gordu ama vurmadi

Biri açıklamış sniper sabit iken mercekte görünen hedefi vurmak kolaydır ancak sabit değil iken hareketli bir hedefi vurmak zordur demiş ne kadar doğru bilemiycem.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru bi karar.

Adam nasıl sigara içiyo öyle ya herdakka içine nasıl çekiyo tam özenti unsuru.[signature][hline]If she comes back its never finished, if she doesnt, it has never happened..

TheCoder, 05 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
sen gel bana freeze verme sana resci önünde serverı kuyruğa sokayım...

Who is that ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...