Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4. Levent nereye bağlı ?

sharky

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaşmış.

Sorunun bu kadar zor olduğunu tahmin edemedim. Yoksa sormazdım zaten :) Listede 4. Levent diye bir şey görmeyince, "Nasıl ya, bu şimdi semt değil mi ?" falan diye kaldım bende..

Teşekkür ederim yine de cevap veren arkadaşlara. 4. Levent ve Open Source Sınav benzetmesi ise garip oldu :)[hline]
-ee
Sosyal ağlarda paylaş

4. Levent Beşiktaşa bağlı Yeniköyden Taksim'e kadar böyyükk bir alanı kendine bağlıyo Beşiktaş helal olsun. :D

Ayrıca ShArKy Ethernass nolcak bırkayın gittin napcaz. :([hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

Sosyal ağlarda paylaş

Evet bende Beşiktaş olduğunu düşünmemiştim pek, sonradan farkedince Kadıköy kadar büyük bir alan olduğunu farkettim :)

Ethernass Diyarı kendi kendine gayet hareket edebilecek düzeye erişimiş durumda. Gayet kaliteli adamlar var. Neden herşey bana bakıyormuş izlenimi doğuyor anlayamıyorum. Ayrıca Ethernass'ı bırakmadım ben, Ethernass Diyarı'nda yöneticilik görevimden ayrıldım.

İnsan planladığı sistemin %25 'ini anca bitirince bir yerde hata yaptığını farkediyor...[hline]
-ee
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...